Skocz do zawartości

"groźne" słowa i pomysł na filtr


Rafal

Rekomendowane odpowiedzi

tzn. wykorzystwanie ich silnika na wlasnym formularzu

Ja na prawie wszystkich swoich podstronach odsyłam do "szukaj także w google" na szczęście w postaci linku a nie formularza więc właśnie uzupełniłem go o odfiltrowywanie ad.warszawa.pl :D

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie taki filtr, np. dla Google mógłby wyglądać tak:

Obok przcisku SZUKAJ znajduje się checkbox (domyślnie zaznaczony) z opcją włączenie/wyłączenia filtra. Razem z zapytaniem zostaje przesłana do Google informacja o wybraniu (lub nie) filtra.

Jeśli ma filtrować, to podczas przeszukiwania swojej bazy danych omija adresy domen z czarnej listy. Taka lista może być tworzona na podstawie zgłoszeń użytkowników i potem weryfikowanych przez pracowników Google.

Dodatkowo jest opcja wpisania własnych domen do usunięcia. W tym przypadku ta część listy może być pobierana z cookies.

Wydaje mi się, że takie filtrowanie (domyślnie WŁĄCZONE) rozwiązałoby problemy opisywane TU lub TU.

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności