Skocz do zawartości

Geolokalizacja ? w google


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze, że nadal można sprawdzać wyniki z różnych lokalizacji w sofcie.

Chociaż poszła plotka, że geolokalizacja już w ogóle nie działa i wiele osób to powtarza bez sprawdzenia i upewnienia się, że wyniki pozostały bez zmian i nadal są dopasowane do miejscowości szukającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Protip: można użyć narzędzia podglądu i diagnostyki reklam w panelu adwords. Tam możemy ustalać lokalizację.

Jeden seo rabin powie tak, a inny powie nie.

Zostałem SEMitą, żeby nawet w pracy siedzieć przy komputerze B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cała geolokalizacja w G. to jedna wielka ściema. Od czasu gdy mam net z MM to ani razu G. nie rozpoznała poprawnie mojej lokalizacji. Kiedyś do był Wrocław, Poznań i kilka innych. Aktualnie jest to Rzeszów. Ciekawie kiedy G. trafi do mnie na Pragę.

"Ale kochany! Nie ma żadne "tylko"! Nic! Żadnej roboty nie wezmę, nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!"
1% dla Antka

Ania M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cała geolokalizacja w G. to jedna wielka ściema. Od czasu gdy mam net z MM to ani razu G. nie rozpoznała poprawnie mojej lokalizacji. Kiedyś do był Wrocław, Poznań i kilka innych. Aktualnie jest to Rzeszów. Ciekawie kiedy G. trafi do mnie na Pragę.

 

Bo G. bierze lokalizacje twojego routera dostawcy. I pytanie jak sobie MM zrobiło routing. Lokalizacja Goolga jest w miarę dokładna gdy łapie na swoich, androidowych, urządzeniach.

 

Pozdrawiam

Pysio

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności