Skocz do zawartości

Praca naukowa - pozycjonowanie i optymalizacja


nerdward

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ ja nie chcę niczego drukować z PIO, nie zamierzam prosić, by KTOKOLWIEK pisał za mnie pracę magisterską. Chciałem jedynie zapytać o to, czy można jeszcze pod jakimś kątem zbadać tę sprawę czy można spojrzeć jeszcze na jakiś obszar, który wart byłby opisania. To wszystko.

 

To ty przeprowadzasz badania...

 

Ty podpisujesz się pod nią imieniem i nazwiskiem..

 

Ty jesteś jej autorem..

 

Praca to inaczej zdobywanie doświadczenia (czyli metoda prób i błędów)

 

To ty masz stwierdzić, iż dana wiedza czy dany obszar jest wart twojej uwagi (nie ktoś inny)

 

I nie chodzi o PiO, internety, branży czy dziedzinę chodzi iż to ty piszesz a potem bronisz ową pracę by otrzymać ten jakże ci potrzebny (jako dziennikarz bez własnego zdania na dany temat nie wróżę ci kariery) TYTUŁ NAUKOWY 

 

 

 

poddaniem jej praktykom pio

Czy aby na pewno wiesz co piszesz?

 

 

PRAKTYKOM  :faja:

 

Stary lepiej trafić nie mogłeś :D

 

Oni ci wszystko powiedzą, zdradzą tajniki biznesu, przedstawią swoje wnioski i doświadczenie, nawet ci kosztem swoich zarobków pozwolą zarobić hajs który mogliby zgarnąć

 

Najpierw sam zdobądź praktykę a potem oczekuj kumasz? czy rechoczesz?

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badać można wszystko, jeżeli tylko promotor to przyklepie. I raczej skup się na samym marketingu (czyli pseudo bełkot preclowy - tzw. artykuły expertów i specjalistów) niż na samym seo i google, bo może się okazać, że zanim wydrukujesz pracę to wszystko co w nej napisałeś będzie nieprawdziwe i nieaktualne.

 

No to piszę, że chcę to ująć pod kątem marketingu i copywritingu.

 

Ale dobra, bo widzę, że niektórzy nie rozumieją, co się do nich pisze, więc daruję sobie dalsze pytania.

 

Miłego wieczoru, Userzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nerdward Poruszasz tak wiele tematów, że jak to wszystko połączysz to  idziesz po Pulitzera.

 Ja tam jak już pracowałem to skleciłem w 3 tygodnie na licencjacie coś takiego.

ROZDZIAŁ 1. WPROWADZENIE DO ZAGADNIEŃ MARKETINGU INTERNETOWEGO

1.1. MARKETING INTERNETOWY W TEORII
1.2. INTERNET JAKO NOWOCZESNY ŚRODEK PROMOCJI MARKETINGOWEJ
1.3. STRATEGIE MARKETINGU INTERNETOWEGO
ROZDZIAŁ 2. SPOSÓB WYSZUKIWANIA W INTERNECIE. WYSZUKIWARKA GOOGLE
2.1. HISTORIA WYSZUKIWARKI GOOGLE
2.2. DZIAŁANIE WYSZUKIWARKI I ROBOTÓW PRZESZUKUJĄCYCH STRONY - cytowałem jakieś oxfordzkie ścierwa o teorii grafów
2.3. ZMIANY I AKTUALIZACJE W ALGORYTMIE WYSZUKIWANIA GOOGLE
ROZDZIAŁ 3. KAMPANIA PROMOCYJNA NA PRZYKŁADZIE GOOGLE ADWORDS
3.1. PROMOCJA KONSUMENCKA OPARTA O GOOGLE ADWORDS
3.2. RODZAJE REKLAM GOOGLE ADWORDS- tu pojechałem :D
3.3. ANALIZA SKUTECZNOŚCI PROMOCJI
Dla dziennikarza polecałby jednak inny temat. Np. problem cenzury Google. Które wyniki może usuwać albo musi usuwać. Do Google wpływają tysiące wniosków o usuwaniu pewych osobistych informacji. Prawie o zapomnieniu. Polecam na początek Levie S., In The Plex: How Google Thinks, Works, and Shapes Our Lives, Simon & Schuster, 2011. a także Brandt R., Potęga Googla, Znak, 2011.
Drugi ciekawy temat to odpowiedzialność Google. Jakie wyniki mają być pierwszę. Cały SQT. Jak Google może wpływać na wybory też ciekawy temat https://www.politico.com/magazine/story/2015/08/how-google-could-rig-the-2016-election-121548
Pozdro 600
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy serio poziom prac magisterskich i licencjackich upadł tak nisko? Nie chcę wdawać się w specjalne dywagacje, jednakże ktoś coś studiuje x lat i chce pisać pracę o czymś, o czym do tej pory nie miał zielonego pojęcia? Przecież wyjdzie z tego jedna wielka herezja. Proszę autora, aby zaraz po napisaniu pracy wrzucił treść do działu "Dowcipy",a sam po skończeniu (lub nie) studiów zajął się hodowla jedwabników.

Sprzedaję namioty.. dużo namiotów :king:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności