Skocz do zawartości

NKS czyli Nowa Koncepcja SEO


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi


eeee.. to po staremu jest.

Tak jak i ta cała koncepcja SEO ;)


po wdrożeniu będzie sprzedawał jeszcze inne rzeczy

stare rzeczy z nową nazwą :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

stare rzeczy z nową nazwą :D

 

SEO przechodzi kolejny rebranding... Klient do tej pory płacił za preclowanie, linkowanie, katalogowanie. Od teraz będzie płacił za content marketing, inbound, e-pr :D I nie ważne że uja wie co to takiego, ważne, że więcej kosztuje ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, nie chce mi się gadać o szkoleniach, wystarczył mi dzisiaj jeden przykład na działanie "content marketingu" i jego przełożenie na SERPy....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A precle z contentem co się da przeczytać to już content marketing? :D Kurde to ja dopiero teraz o tym się dowiaduję.... To w sumie można powiedzieć, że ja od zawsze robię content marketing, bo google ładnie mi precle czyta, nie wybrzydza....

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nie total commanderem....

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że czytam blogi, to ten marketing (choć nie mi oceniać zawartość oraz treść) rozpoczął się od akcji przedstawienia 20 najbardziej wartościowych blogów SEO, tyraz ;) będzie książka? Kupię jak nie będzie droższa niż 30 zł tylko czy oznacza, iż nowa odrzuca to co stare? bo to mija się z celem reklamy (jej formy i skuteczności bez względu na miejsce oraz płaszczyznę ;) 

 

To co szkolenia? książki? Blogi ? Czy NKS- Nowy Rodzaj Nauki? (New kind of science?) Sieć serwerów wiedzy? (Network Knowledge Server) a możee No kill Solutions?

 

Co nie zmienia faktu, powodzenia w inicjatywie ale poczułem się jak przed wyborami i dosłownie igitacją tej samej partii z nowymi inicjatywami :D

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze i sprawdzone typy bukmacherskie

Poznaj najlepszy serwis samochodowy Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie na fb @qwertyuiop podsumował że to się chyba nazywa marketing 

 

Marketing-reklama-promocja

 

Cel-efekt-założenie

 

Ot żadnej różnicy ;) zerkam po FB ludzi stąd i nie mogę znaleźć ;) można o linka :P

 

A czytam, bo normalnie wracam za 8 miechów na studia i o ową dziedziną znów się zderzę, jako przedmiot.. (sama końcówka inż. mnie nie kręci;) zresztą jako kawaler (choć wiekowy) inaczej również wykorzystam swój potencjał w tym miejscu  :D

 

 

Powodzenia panowie, ale to jak z PSB (tam też grupa producentów zrzeszona pod jednym szyldem ;) ot taki luźny przykład ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze i sprawdzone typy bukmacherskie

Poznaj najlepszy serwis samochodowy Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Waszeg mam ;) (myślałem, iż to inny ;)

 

Blajk ty celebryto :D

 

Co jak co, ale to taka autopromocja ;)

 

Miłego wieczoru :)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze i sprawdzone typy bukmacherskie

Poznaj najlepszy serwis samochodowy Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Blajk ty celebryto :D

 

Ja tam "śmietanki" lizał nie będę ;) Są do tego bardziej odpowiednie osoby ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności