Skocz do zawartości

NKS czyli Nowa Koncepcja SEO


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W każdej branży jest tak, że jak ...

 

Do tej pory było, że jak ktoś sobie nie radzi to zmienia branżę lub dzwoni po Gesslerową :D

 

Ekologiczne torby papierowe z nadrukiem. Wysoka jakość! Chyba, że wolicie torby w Gdańsku ...
Siemianice to taka mała słoneczna miejscowość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W każdej branży jest tak, że jak ktoś sobie nie radzi to zaczyna pisać książki robić szkolenia.. bo musi zarobić.

 

 

Spróbuj zrobić kilka szkoleń cyklicznych tak aby na tym zarobić a nie stracić. Nie wierzę aby ktoś przyszedł na Twoje szkolenie. :)

Spróbuj napisać i wydać książkę o SEO lub marketingu internetowym. :)

 

Większość pozycjonerów to spamerzy, którzy potrafią tylko uruchomić automat. Rozwój to dla nich kupno nowego automatu. :D

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo tu sedno jest prostackie, cała reszta musi być marketingową/wodolejną papką żeby to jakoś wyglądało i/lub nabrało objętości :) No i trzeba tak to napisać/narysować żeby to się strasznie skomplikowane wydawało, co by naiwniak wydający $ myślał, że wyjaśnienie niesamowitej tajemnicy dla wybrańców sobie kupi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wam tłumaczę dokładnie jak to wygląda.

 

Zebrała się kupka ludzi, którzy jako gimby handlowali preclami, linkami, multikodami, robili klientów na allegro za 9,90 od frazy z 3 miesięcznym okresem darmowym. Póki byli na garnuszku u rodziców to jeszcze było fajnie, bo na lody zawsze nazbierali, bez FV itp. dupereli. Ale w końcu przyszedł czas... mamusia powiedziała, że starych koni utrzymywać nie będzie a i państwo zaczęło się upominać o swoje, no to te stare konie muszą coś wymyślić żeby się do rachunku za prąd dołożyć a jak wiadomo to kosztuje. Przeczytali parę książek dla akwizytorów w których jasno jest napisane, że kupa zawinięta w ładny papierek sprzeda się lepiej niż śmierdząca kupa na zwiędniętym listku. Zapakowali tą kupę, dodali aromatu, zrobili pudełeczko, że jest to krem de'la creme czekoladowy i zaczynają masowo pukać do tych samych ludzi, którym wcześniej kupę za 9,90 sprzedawali i opowiadać, że już urośli i że teraz mają dla nich krem czekoladowy za 99 (w promocji oczywiście, bo tak też w brewiarzu akwizytora było napisane).

 

PS. Wene złapałem :D Chyba książkę zacznę pisać :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś powiedział, że Red Bull to woda i landrynki + marketing. Jakie są proporcje każdy z nas się domyśla. Nie ważne co sprzedajesz ważne jak. Liczy się efekt końcowy czyli stan konta.

Wyjaśnienie dla tych co myślą o rozwoju czyli inwestycji w kolejny automat. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. Wene złapałem :D Chyba książkę zacznę pisać :D

 

Blake, twoją książkę o SEO chętnie kupię, tylko w cenie w granicach rozsądku :P No i praktyka i jeszcze praktyczne przykłady, bo inaczej zwrot w ciągu 14 dni :D

Ładowanie strony w 2 sekundy, polecam: Lh.pl . Test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno zdanie stamtąd mówi wszystko:

"Te pomysły, idee, sposoby – one nowe to były przynajmniej 7 lat temu"

 

Takie krótkie i zwięzłe oraz trafne podsumowanie.

 

eM

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co dziwić, niektórzy do dzisiaj twierdzą, że swle działają ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahhh jak mnie długo na PiO nie było :)

Dzięki Jimmi za wrzucenie informacji o NKS!

 

Pozwólcie, że sprostuje parę rzeczy bo mam wrażenie, że niepotrzebnie się negatywnie nakręcacie a my tam dobrze chcemy :-)

 

Zacznijmy od tego, że w ramach Nowej Koncepcji SEO absolutnie nie staramy się i nie chcemy stworzyć nowej definicji czegokolwiek. Nie wyważamy otwartych drzwi, 

Nie wymyślamy koła na nowo :-) Po prostu zbieramy wszystkie przydatne według nas tematy i staramy się je jak najlepiej opracować w formie tekstów, grafik a wkrótce także wideo.

Co więcej - nie staramy się niczego sprzedawać, czy pozyskiwać klientów. Whitepress jako taki to tylko (aż?) platforma wspierająca działania content marketingowe. Nie obsługuje żadnych klientów i z tego co wiem - nie będzie tego robić.

NKS to projekt który posiada całkiem spory budżet (nie z Unii! :-D) i nie potrzebuje generować kasy jakimiś dziwnymi chwytami czy pozyskiwaniem klientów :) Musicie mi wierzyć na słowo :P  

 

Nie napinamy się jacy to jesteśmy zajebiści. Po prostu staramy się przekazać jak najwięcej mięska w przystępnej formie. Czasem też z pomocą (info)grafik :)

 

Korzyści macie mieć z tego projektu Wy(my) SEOwcy/Agencje SEO - bo odezwą się mam nadzieję do Was wkrótce klienci którzy będą wiedzieli czego chcą, będą w stanie zapłacić za swoje potrzeby rozsądne pieniądze. A nawet jak nie będą pewni czy chcą, to wrzucacie im linka do jednej z artykułu i już macie 15 minut mniej pisania maila, a klient dostaje bombę z konkretem i kto wie? Może zostanie waszym długoletnim klientem? :-)

 

Z NKS będą mieli korzyść także klienci - bo będą wiedzieli na co zwracać uwagę podczas nawiązywania współpracy i jakich agencji unikać aby się nie narazić na SStraty :-) No i będą wiedzieli czemu wydawanie 99zł za pozycjonowanie 20 fraz jest trochę gorszym pomysłem niż np. miesięczny stały abonament :-)

Oczywiście nie twierdzimy, że rozliczanie abonamentowe to jedyne słuszne! Rozliczanie za pozycje też jest spoko z tym, że ciężej jest na nim zarobić w dłuższej perspektywie ;-)

 

No i tak dalej, tak dalej. Mam nadzieję, że szybko przekonamy wszystkich negatywnie nastawionych do projektu, że na prawdę nie chcemy nikomu zrobić krzywdy :-)

 

Weźcie pod uwagę, że dopiero wystartowaliśmy z projektem!

Jeżeli macie jakieś pytania - dawajcie znać :-) Postaram się na bieżąco odpowiadać! :-) Konstruktywna krytyka także mile widziana!

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


że na prawdę nie chcemy nikomu zrobić krzywdy :-)

 

Sobie ją zrobiliście i wizerunkowi całego "przedsięwzięcia" biorąc jako partnerów osoby, które w branży są znane z tego, że niewiele potrafią. A przez to, że niewiele potrafią to właśnie szukają takich "szemranych" biznesów dookoła, gdzie można jakiś kit jelonkowi wcisnąć a jelonek $$$ na stół wyłoży.

 

 


Whitepress jako taki to tylko (aż?) platforma wspierająca działania content marketingowe.

 

yyyy.... byłem na tej stronie kiedyś, przeglądałem ją, czytałem, nawet chyba konto założyłem i zaglądałem do panelu. Z tego co widziałem to można tam kupić wpisy na preclach. Co prawda nie byłem zainteresowany, bo ceny takie, że mnie nie stać, ale jak ktoś jest gotów za linka tyle dać no to już jego sprawa.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zuymen,

Wybacz Waść, ale to co piszesz nijak ma się do tych grafik na początku wątku.

Tam jest bełkot, nowomowa, słowa wytrychy i trochę głupot na temat SEO.

 

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blake: najważniejszym założeniem NKS nie są partnerzy tylko treści zawarte w projekcie :-) Nie mnie oceniać czy działania partnerów są spoko czy nie. Zwróć uwagę, że są to "partnerzy i media", co znaczy tyle, że jednym z założeń współpracy jest wsparcie medialne :)

Ale słuchaj, jeżeli masz jakieś uwagi co do samych treści - daj znać na tomasz.stopka@whitepress.pl. Myślę, że za konstruktywną krytykę na pewno znajdzie się jakiś sposób na powiedzenie "dziękuję" ("natura" odpada ;o) :-)

@Mariusz: Grafiki na początku wątku są po to ażeby w kilku żołnierskich słowach streścić o co nam w ogóle k..a chodzi i co planujemy! ;-) Co więcej - infografiki te poszły nie tylko na PiO gdzie siedzą ludzie obyci z branżą ale także w inne miejsca gdzie zdarzają się ludzie opisujący SEO jako "coś tam w gugle żeby być wyżej" :-) Teraz cała "zabawa" polega na tym, żeby takie własnie osoby wiedziały co to jest SEO/pozycjonowanie i czemu nie kosztuje to 100zł :-)

 

 

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności