Skocz do zawartości

NKS czyli Nowa Koncepcja SEO


jimmi

Rekomendowane odpowiedzi


ludzie opisujący SEO jako "coś tam w gugle żeby być wyżej"

No ale w sumie to jest bardzo trafne określenie SEO. W sumie ja nie chce żeby moi klienci więcej wiedzieli bo sami się za to wezmą :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

treści zawarte w projekcie :-)

 

Treści się z sufitu nie biorą, ktoś je będzie wypisywał.

 


Myślę, że za konstruktywną krytykę na pewno znajdzie się jakiś sposób na powiedzenie "dziękuję"

 

Sorry, ale nie chce być kojarzony ze "śmietanką".

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak, że jakaś grupa ludzi będzie pisała treści dla klientów (potencjalnych każdej agencji) treści by pokazać im ICH wizję seo, a doszywając sobie całą branżę (kto nie z nami, ten przeciwko nam - nawet gdy tego nie powiecie wprost, to właśnie tak jest). Co najlepsze ta grupa nie ma żadnego realnego wpływu ani na branżę, ani na samo SEO, ani nic tak naprawdę znaczącego.

Fajny projekt, by podpompować swoje nazwisko w niektórych kręgach, robić więcej szkoleń, mieć podkładkę pod napisanie książki i do współpracy z korpo, gdzie takie coś w CV może mieć znaczenie - na stronie oferty "Dlaczego my".

Tyle, sposób na promocję jak każdy inny. Ludzie robią gorsze rzeczy, by się wypromować. PiO nie jest zupełnie targetem, równie dobrze tego tematu mogłoby tutaj nie być, bo dla nas żadne NKS nie ma żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


trzeba bić pianę :)

 

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jeszcze tysiak postów i mnie przegonisz w statystykach ;-)

 

i...?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na króla idzie ;-)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da, a wam zostawiam rolę expertów :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukasz experrta? Ciekawe...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny projekt i ....dobrze.... Dużo "autorytetów" i specjalistów się pod tym podpisuje. Też dobrze! Ciekawi mnie tylko czy ta kolejna wersja prawdy na temat skutecznej promocji/pozycjonowania/cm itp. przebije się przez poprzednio wykreowane lepiej lub gorzej teorie i poradzi sobie z tym, co już dostępne w internecie. Powodzenia życzę! Kolejne pokolenia (naiwnych) chłonnych wiedzy czekają.

SEO Sklep Grupa MMarketing. O biznesie na: https://dlafirm.eu. LB zawsze terminowo: Mama Marketing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda Cię wyzwoli - pamiętaj :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności