Skocz do zawartości

Ewa Tylman - WTF?


blake

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś wyjaśnić o co to chodzi? Kto to był/jest? To jakaś celebrytka? Gwiazda teatru? Filharmonii? Co się dzisiaj nie oglądnę to słyszę - Ewa Tylman....

 

Domyślam się, że to był ktoś znany albo ważny, bo chyba nie robiliby takiego szumu cały dzień o sprawie, których są setki w ciągu miesiąca. Chyba... że to temat zastępczy, bo właśnie w sejmie sędziów wybierają...

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szukaj dziury w całym,

Ewa zginęła w dziwnych okolicznościach - cała ta sprawa jest zagadką, gdyby było zero/jedynkowo - po prostu śmierć, media nie miałyby o czym mówić/pisać.

Szkoda tylko, że nie szanują jej rodziny w tym trudnym dla nich okresie.

Czas na testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy raz na taką skalę jest transmisja z poszukiwań osoby, która zaginęła/zginęła po imprezie i nie dotarła do domu. Przypominają mi się przynajmniej 3 podobne przypadki i nigdy tak dużo nie mówili (chyba że mam taką sklerozę).


Dzisiaj nawet po google szukałem kto to jest, bo uznałem że to ktoś znany musi być.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale blake ma rację: takich spraw w całej Polsce każdego miesiąca jest kilka-kilkanaście (że ktoś zaginął, albo został zamordowany). Należy współczuć rodzinie, ale katowanie w mass mediach całego narodu jedną tragedią przez kilka ładnych dni to spora przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym dziennie, ostatnio byłem na komisji lekarskiej z Olką i w oczekiwaniu na wejście czytałem tablicę z ogłoszeniami o zaginionych osobach. Tylko z Wrocławia i okolic prawie codziennie 1 zgłoszenie zaginięcia.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dzisiaj nawet po google szukałem kto to jest, bo uznałem że to ktoś znany musi być.

 

Ja oprócz "dziennikarskiego" spamu nic nie znalazłem, więc założyłem ten temat, bo myślałem, że może ktoś wie co to za sławna osoba, ale jeżeli jest to po prostu zaginięcie, czy nawet morderstwo to rzeczywiście chyba już nie mają czego w tej telewizorni puszczać, że wałkują ten temat któryś dzień.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci tlumaczę, jako że media robią nam jeszcze wodę z mózgu i pokazują pana Rutkowskiego (przekręt i wyroki:) jako kogoś kto może pomóc (hehehe dobry żart a przekręty z Orlenem pamiętacie)

 

To mamy sytuację, pól polski płacze za dziewczyną którą nie wiadomo to sprzątnął, a został postawiony pod ścianą chłopaczek co ja odprowadzał - nagrania z monitoringu mówią, iż się rozstali a potem co się działo?..(Brunonowi to nawet teściową sprzątneli ;)

 

Ktoś kto ma plecy, zamordował dziewczynę ot, winny jest, statystyki się zgadzają no i Rutek w TV :D

 

Chłopak dostał wybór (mamy wszystko, specsłużby itd..twoja siostra..mama..ktokolwiek może mieć zawał więc podpisz ;)

 

Oczywiście piłem wodę z kranu więc mogę być na "haju" a to co piszę to moja wyobraźnia ;)

 

Ale ile tego ciała szukają, nawet się cudze ręki w tych naszych wodach znajdują :D

 

Ps. Dobrze, że mam studnie głębinową :P

 

 

A gościu wyrok a dalej w TV celebryta

 

https://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/wyrok-wiezienia-dla-rutkowskiego-uprawomocnil-sie-kasacje-oddalone,581333.html

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A nie pomyslales ze moze ma lepiej sytuowanych rodzicow... ktorych stac na wiecej niz przecietnych kowalskich

Rutkowski to 5 tys euro także żadna kasa ...
Dodatkowo Rutkowski na swoim profilu napisał gdy była informacja o okupie, że rodziców Ewy nie stać na taką kasę, dlatego to on wyłoży ;)

a tu cytat z jego fb:
 

 

Apeluje do osób żądających okupu...

Przyślijcie film gdzie Ewa czyta bieżące wiadomości. Jeśli żyje natychmiast wypłacam pieniądze za jej uwolnienie.

Rodzina takich pieniędzy nie ma, ale ja jestem gotowy wyłożyć pół miliona natychmiast aby tylko odzyskać Ewę. Apeluje do osób żądających okupu o natychmiastowe przesłanie filmu obrazującego, że Ewa żyja

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwszy raz na taką skalę jest transmisja z poszukiwań osoby, która zaginęła/zginęła po imprezie i nie dotarła do domu. Przypominają mi się przynajmniej 3 podobne przypadki i nigdy tak dużo nie mówili (chyba że mam taką sklerozę).

Dzisiaj nawet po google szukałem kto to jest, bo uznałem że to ktoś znany musi być.

 A Iwona Wieczorek? Też o niej bardzo głośno było.

Fakt, tylko jedna na kilka tysięcy spraw zaginięcia jest tak nagłaśniana, ale lepiej dziennikarzom prowadzić jakąś historię od a do z, niż codziennie pisać, że zaginął a, b i c.

Sporą "zasługę" ma w tym Rutkowski, który jest na tyle sławny, że gdzie pojawia się on, to pojawiają się od razu kamery. Szkodzi do śledztwu z punktu patrzenia policji, ale z drugiej strony sprawa jest nagłaśniana i rosną szansę na znalezienie dziewczyny o ile jest żywa i tylko uciekła. 

SEOpisanie - seo copywriting i nie tylko...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności