Skocz do zawartości

Ewa Tylman - WTF?


blake

Rekomendowane odpowiedzi

Rutkowski sławny z przekrętów i żerownnia na cudzy m nieszczęściu :)

 

Ludzie Krzysztofa Rutkowskiego mieli fabrykować dowody i utrudniać w ten sposób śledztwo dotyczące zaginionej Ewy Tylman - dowiedział się nieoficjalnie reporter RMF FM. Policja na razie bardzo oszczędnie wypowiada się o tej sprawie. Potwierdza, że w piątkowy wieczór przeprowadziła akcję na terenie Wielkopolski. 1 osoba została zatrzymana

Czytaj więcej na https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-ludzie-rutkowskiego-fabrykowali-dowody-ws-ewy-tylman-1-osoba,nId,1933835#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że w 8 minut zniknęła dziewczyna. Ot tak po prostu była i jej nie ma. Gdyby była w Warcie, to dawno ciało by już wyłowili, przedwczoraj była akcja przeszukiwania Warty z sonarami (pewnie któraś z kolei, ale ta była naprawdę spora), coś znaleźli - nie wiadomo co, ale nie jej ciało.

Sprawa jest zagadkowa i interesuje ludzi, nie wiem jak tam w mediach, śledzę czasem temat w Internecie i od początku sprawy do tego momentu wyszło trochę dziwnych faktów.

 

Ale krótko mówiąc - była dziewczyna, są nagrania jak odprowadza ją facet w niebieskiej kurtce, mija 8 min i Ewa znika, a facet w kurtce krąży po Wrocławiu rozmawiając przez telefon.

 

Nie ma co podawać statystyk policyjnych, bo ta sprawa jest zwyczajnie intrygująca, a dzięki temu, że są upubliczniane różne nagrania (zazwyczaj dla ogółu nic nie jest dostępne), to każdy może poczuć się jak detektyw i snuć swoje teorie. Wiem, że ludzie przeglądają nagrania, odtwarzają trasę na Google Maps i sami chodzą tą trasą... Czy to dobrze czy niedobrze to inna kwestia, nie mamy na nią wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mały, sobotni błąd. :) Nie pierwsze i nie ostatnie, ale od wielu lat tak ciekawe i dostępne publicznie, ot fenomen Ewy Tylman. To nie jest tak, że wyszła z domu nie wróciła, tylko od tygodnia (?) nikt nie ma zielonego pojęcia co się mogło przez te 8 minut wydarzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to echosondami i gwarantuje Ci , że dobrę wędkarską echosondą można niewielki akwen o którym piszesz załatwić w jedna dniówkę, pod warunkiem, że nie ma dużej warstwy mułu. Poza tym jest takie coś jak "bagrowanie" , szczególnie skuteczne przy płytkich akwenach ... 

Kolesiom się chyba za bardzo nie chciało ....


doczytałem, że to zbiornik sztuczny, także raczej nie ma mowy o mule

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności