Skocz do zawartości

Lista największych polskich for posortowana po liczbie użytkowników - ktoś, coś?


Incognito

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przeszukuję zasoby internetu i nigdzie nie mogę znaleźć listy największych polskich for posortowanych po liczbie użytkowników :/.

Posiada ktoś może na forum link do aktualnej listy lub może jest w posiadaniu własnoręcznie wykonanego spisu?

Dodam, że znalazłem listę największych polskich for ale posortowaną po liczbie postów:

https://blog.tiger.com.pl/2015/02/16/polskie-fora-dyskusyjne-w-internecie/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na PIO spamerzy dają radę :P

Co do listy, to jeśli ktoś ma na tym forum taką prywatną to raczej jej nie udostępni, a nawet jeśli to nie za darmo

Firia.pl - Blog pasjonatki wszystkiego co związane ze zdrowiem, odżywianiem oraz psychologią
Każdy czasem potrzebuje pięknych życzeń i wierszyków na najróżniejsze okazje - https://zyczeniowo.pl/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem skłonny za nią zapłacić byle była aktualna

Nikt Ci takiej listy nawet nie sprzeda bo jak się pofatygował aby ją przygotować na własny użytek ma ona dość dużą wartość. A nawet jak znajdzie się chętny na odsprzedanie to cena będzie nie mała.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że ta lista co dałem wyżej jest bardziej wartościowa niż ta

 

 

Rozumiem, że chcesz kupić coś co w Twojej ocenie jest gorsze od tego co masz za darmo?

 

p.s po co cytujesz wypowiedź w całości jeśli piszesz tuż pod tym samym postem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Teraz dobrze zacytowałem :D?

Lol, po to cytuje aby w razie wykasowania, któregoś posta była wiadomo do kogo odpisywałem. Myślę, że jest to logiczne i nie wymaga dalszych komentarzy z Twojej strony.

 

Co do wartości poszczególnych list jest to ocena subiektywna. Oczywiście dla mnie lista największych for wg użytkowników jest cenniejsza ale dla was już może nie być. A jako, że część userów tego forum zajmuje się czystym spamowaniem linkami to chyba w tym miejscu cenniejsza będzie lista for gdzie są dziesiątki tysięcy postów bo łatwiej przemyci się post z linkiem niż na forum gdzie postów jest kilkaset. Ale jak już wyżej pisałem, jest to ocena subiektywna i to co dla Ciebie może mieć wartość dla mnie może nie mieć żadnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jest to logiczne i nie wymaga dalszych komentarzy z Twojej strony.

 

Myślę że musisz poczytać regulamin i zrozumieć, że 2 poziomowe cytowanie tuż pod postem który cytujesz jest nie tylko bez sensu a i utrudnia innym użytkownikom czytanie Twoich złotych myśli.

Jesteś za mało na forum aby oceniać co większość robi i co dla mnie jest wartościowe.

Wracając do meritum liczba postów na forum na pewno nie jest czynnikiem po którym oceniamy forum dyskusyjne. Jest wiele forum które obecnie dożywają swoje lata, liczba postów jest a ruchu nie ma. Forum dyskusyjne bez ruchu wartość ma prawie zerową.

 

o co dla Ciebie może mieć wartość dla mnie może nie mieć żadnej.

 

 

Ale to Ty napisałeś, że lista która jest pod linkiem z pierwszego postu jest cenniejsza od tego co masz zamiar kupić, nie ma logiki w tym co piszesz ja w żaden sposób nie oceniałem jednej i drugiej listy.

 

Polskich forum nie ma 200 000 a jest wszystkich żywych ok 10 000, a tych lepszych jeszcze mniej. Pod tym linkiem co podałeś masz tabelkę po CMSach więc bardzo łatwo możesz sharvestować taką listę, a jak dobrze poszukasz to i kupisz gotową.

 

p.s Również czekam na wytłumaczalnie( nie banuje tylko z ciekawości) po co założyłeś na PiO multikonto i nie jedno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nikt Ci takiej listy nawet nie sprzeda bo jak się pofatygował aby ją przygotować na własny użytek ma ona dość dużą wartość.
Jaką ma wartość 30 minut, to może nie, ale te kilka godzin palcy na klawiaturze i Gooooo za przewodnika i powstaje lista.

 


A nawet jak znajdzie się chętny na odsprzedanie to cena będzie nie mała.

IMHO Panie Kolego przeceniasz Pan i to mocno takową listę.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie coś można zrobić w kilka h,

 

Sposob na wyciagnięcie tego jest prosty ( podam tylko koncepcje )

- harvestujesz PL strony

- siejesz po skryptach ( nawet GSA sie nada + wlasne nowe pliki z typami for jesli takowych nie ma trza se dopisac )

- SB i wbudowane narzedzie do wyrażen regularnych które pozwala wyciagnać dowolną wartość ze stron, dla kazdego typu forum zdefionowac sobie w SB odpowiednie wyrażenie i potem juz tylko  zapis do pliku, wiekszosc for ma w stopce takie piękne info " Liczba użytkowników:<strong>12012</strong>"

 

 

Alternatywą dla SB może być SEOcat który ma opcje wyciagnania danych po wyrażeniach regularnych

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


" Liczba użytkowników:12012"

Heh i znowu mnie kilka osób nie zrozumiało. (Albo ja autora tematu), po co mi lista for z liczbą użytkowników milion jak forum będzie martwe ?

 


MHO Panie Kolego przeceniasz Pan i to mocno takową listę.

Taka lista o której myślę jest bardzo dużoooo warta. Czasem więcej zdziała niż pozycjonowanie. Ale jak pisałem chyba źle zrozumiałem autora tematu.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Taka lista o której myślę jest bardzo dużoooo warta
To dziwne, że jeszcze nie ma ofert w dziale ogłoszenia ... pewnie zaraz będą :huh:

 


Czasem więcej zdziała niż pozycjonowanie.
Na szepty jest niezbędna ... ale nie na świeżutkich kontach.

 

 

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to posiadam aktualną listę 400 największych polskich for internetowych (po ilości użytkowników oraz postów, na każdym forum ciągle jest obecnych min. 50 osóB), gdzie można zostawić link w sygnaturze dofollow (+ dodatkowo w profilu).

Nie zamierzałem tej listy sprzedawać, bo sam ją długo robiłem ale jak ktoś zaproponuje konkretną ofertę to czemu nie :) 

 

Kiedyś wstawię tu link..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności