Skocz do zawartości

Lista największych polskich for posortowana po liczbie użytkowników - ktoś, coś?


Incognito

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to posiadam aktualną listę
Wiec ten cały tpic, to kolejna szeptana.... i wyszło szydło z worka :nonono:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Forum dyskusyjne bez ruchu wartość ma prawie zerową.
kupię strony www z dużą liczbą zarejestrowanych użytkowników.
Dużą w znaczeniu < 100 000 użytkowników.

A ja coś czuję, że to ma związek z pytaniami na tym forum, jak wysłać 1000000k @/mc oczywiście newslettera do swoich klientów ...

 

Idea prosta: kupić forum 100k userów i sprzedawać "legalne" ich spamowanie, przepraszam chciałem rzec targetowany, skuteczny mailing :)

 

Sygnaturkę z linkiem przyznam sobie po napisaniu 15 wartościowych postów. Prawdopodobnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem o co tyle szumu, chce kupić to niech kupi i robi co chce. @Incognito jak masz budżet, to wrzuć ogłoszenie w odpowiednim dziale, że zlecisz za 1000zł harvest polskich forów i przejrzenie ich pod odpowiednim kluczem. Przy alexa.com i innych tego typu rankingach już zrobionych przez innych można w kilka dni pewnie ogarnąć dobrą listę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że jak chce to niech kupi. Tylko pisze w ogłoszeniu że budżet który może przeznaczyć to 100 tyś złotych, a podaje jako kontakt jedynie gmaila.

 

Ja nie wiem, ale w bajki to dawno przestałem wierzyć.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem wykorzystany limit postów i nie mogłem odpisać wcześniej.

 

 

 

Nie, nie mam takiej listy i dlatego o nią spytałem na forum ;]

 

takie coś można zrobić w kilka h,

 

Sposob na wyciagnięcie tego jest prosty ( podam tylko koncepcje )

- harvestujesz PL strony

- siejesz po skryptach ( nawet GSA sie nada + wlasne nowe pliki z typami for jesli takowych nie ma trza se dopisac )

- SB i wbudowane narzedzie do wyrażen regularnych które pozwala wyciagnać dowolną wartość ze stron, dla kazdego typu forum zdefionowac sobie w SB odpowiednie wyrażenie i potem juz tylko  zapis do pliku, wiekszosc for ma w stopce takie piękne info " Liczba użytkowników:<strong>12012</strong>"

 

 

Alternatywą dla SB może być SEOcat który ma opcje wyciagnania danych po wyrażeniach regularnych

 

Dzięki za rady ale wiem jak wykonać taką listę. Po prostu nie mam na to czasu i myślałem, że ktoś na forum ma już gotową listę.

 

Wiec ten cały tpic, to kolejna szeptana.... i wyszło szydło z worka :nonono:

 

 

Myślę, że czytasz za dużo o teoriach spiskowych :)

 
Dużą w znaczeniu < 100 000 użytkowników.

A ja coś czuję, że to ma związek z pytaniami na tym forum, jak wysłać 1000000k @/mc oczywiście newslettera do swoich klientów ...

 

Idea prosta: kupić forum 100k userów i sprzedawać "legalne" ich spamowanie, przepraszam chciałem rzec targetowany, skuteczny mailing :)

 

 

Naucz się czytać - gdzie masz pytanie o wysyłkę mailingu?

 

I cały misterny plan w .....

 

Jaki misterny plan? Zapytałem o listę, a wy doszukujecie się zaraz spisków. Mniej internetu, więcej świeżego powietrza.

 

Nie rozumiem o co tyle szumu, chce kupić to niech kupi i robi co chce. @Incognito jak masz budżet, to wrzuć ogłoszenie w odpowiednim dziale, że zlecisz za 1000zł harvest polskich forów i przejrzenie ich pod odpowiednim kluczem. Przy alexa.com i innych tego typu rankingach już zrobionych przez innych można w kilka dni pewnie ogarnąć dobrą listę.

 

Hmm, z tym, że mi ta lista jest potrzebna tylko do wysłania zapytań do właścicieli serwisów więc 1000 zł za tą przyjemność nie zapłacę. Myślę, że temat listy można już zamknąć bo poradzę sobie inaczej.

 

No pewnie że jak chce to niech kupi. Tylko pisze w ogłoszeniu że budżet który może przeznaczyć to 100 tyś złotych, a podaje jako kontakt jedynie gmaila.

 

Ja nie wiem, ale w bajki to dawno przestałem wierzyć.

 

Jak nie wierzysz w bajki to dlaczego nadal je oglądasz?

Moje ogłoszenie jest wiarygodne. Adres e-mail jest dla takich jak Ty doszukujących się oszustwa - reszta danych dla sprzedających.

 

Za 100k zł zrobię takie zestawienie ale konieczna jest umowa notarialna. 

 

Możesz i 100k zawołać tylko kto Ci tyle za to da? Wiem, że marzenia nie kosztują ale ja bym je trochę stonował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiarygodne ogłoszenie zawiera wszystkie dane, a nie tylko mail w darmowej skrzynce.

 

 

Cytuję:

"b. Ogłoszenia prywatne

Wymogi dla ogłoszenia:

- identyfikacja ogłaszającego się: nie musi być Imię i nazwisko ale jest to mile widziane

-dane kontaktowe: przynajmniej email

- treść ogłoszenia *"

 

Ogłoszenie napisane zgodnie z regulaminem. A to, że jesteś ciekawy jak mam na imię i nazwisko to Twój problem. Regulamin działu tego nie wymaga i radzę się z nim zapoznać.

 

 

zapytałem po co założyłeś multikonto

 

Jakie multikonto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności