Skocz do zawartości

Lista największych polskich for posortowana po liczbie użytkowników - ktoś, coś?


Incognito

Rekomendowane odpowiedzi

Echhh te nasze byznesmany "zarób pierdyliard nie wychodząc z domu i nic nie pracując" ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Echhh te nasze byznesmany "zarób pierdyliard nie wychodząc z domu i nic nie pracując" ....

 

Pierdyliarda nie zarabiam ale i tak jestem zadowolony ze swoich zarobków. A to ile zarabiam to moja sprawa, a nie wasza. Zapytałem tylko o listę, a wy się doszukujecie zaraz ukrytych intencji, oszustw, teorii spiskowych.

Szczerze?

Zluzujcie bo pikawy wam powysiadają z tych forumowych problemów.

 

Poza tym jakbyście myśleli logicznie to zauważylibyście, że nie przyszedłem na sępa i dałem coś od siebie. No ale wiadomo - przyszedł oszukać bo jakiś Zenek, który siedzi dłużej ode mnie na forum jest tu forumowym autorytetem i tak stwierdził, a reszta to podłapała. Tak naprawdę zdania waszych forumowych autorytetów mnie nie interesują. A jeżeli nie chcecie mi pomóc i nie macie nic mądrego do napisania to lepiej zajmijcie się zarabianiem na spamowaniu po blogach swoimi automatami. Skorzystają z tego wszyscy śledzący ten temat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to posiadam aktualną listę

Wiec ten cały tpic, to kolejna szeptana.... i wyszło szydło z worka :nonono:

 

 

Każdego z żółtym nickiem posądzasz o szeptankę? Czy może tylko tych którzy mają poniżej określonej ilości postów?

Naprawdę na tym forum nie można już kompletnie nic napisać by nie być posądzanym ciągle? Czytam tutaj praktycznie każdy temat, lecz nie udzielam się prawie wcale, bo w większości zamiast dyskusji jest kłótnia. Wchodzę na temat z listą for, akurat posiadam taką listę to pozwoliłem sobie napisać post. 

Więcej dystansu bo przez te teorie spiskowe można oszaleć :) 

Kiedyś wstawię tu link..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up jak "żółty nick" na siłę stara się udowodnić, że jajko jest mądrzejsze od kury to tak niestety będzie..

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Każdego z żółtym nickiem posądzasz o szeptankę?
NIE.

W pierwszym poście czytamy:


przeszukuję zasoby internetu i nigdzie nie mogę znaleźć listy największych polskich for posortowanych po liczbie użytkowników :/.

 

Po jakimś czasie ...

 


Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to posiadam aktualną listę 400 największych polskich for internetowych (po ilości użytkowników oraz postów,
Wiec co ty na to ... pewnie jak na lato ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przeszukuję zasoby internetu i nigdzie nie mogę znaleźć listy największych polskich for posortowanych po liczbie użytkowników :/.

 

Po jakimś czasie ...

 

 

 

Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to posiadam aktualną listę 400 największych polskich for internetowych (po ilości użytkowników oraz postów,

Wiec co ty na to ... pewnie jak na lato ?

 

 

No tak - aby szanowny Mion uznał, że to nie jest podpucha trzeba odczekać ustalone 2 lata 3 miesiące 6 godzin na odpowiedź innego użytkownika na moje zapytanie. Masakra. Ile wy macie lat, że takie bzdety piszecie :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masakra. Ile wy macie lat, że takie bzdety piszecie

 


Faktycznie bardzo dziwne jest to, że ktoś posiada daną listę która druga osoba szuka

 

Incognito -> Nowi Forumowicze 8 postów Dołączył: 23-czerwiec 15
DeeSiedem -> Nowi Forumowicze 14 postów Dołączył: 10-lipiec 15

 

EOT

 

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starego wróbla na plewy chcą wziąć ... :D , ech te dzieci internetu, to te pokolenie X , Y czy Z ?? Bo już nie ogarniam tej wstecznej ewolucji .. ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez forum masa "biznesmenów" się przewinęła. Nie jesteście pierwsi i nie ostatni. :)

 

...a na forum zostali sami pieniacze, który poświęcają więcej czasu na kłótnie niż faktyczną pracę :)

 

 

Masakra. Ile wy macie lat, że takie bzdety piszecie

 

 

 

Faktycznie bardzo dziwne jest to, że ktoś posiada daną listę która druga osoba szuka

 

Incognito -> Nowi Forumowicze 8 postów Dołączył: 23-czerwiec 15

DeeSiedem -> Nowi Forumowicze 14 postów Dołączył: 10-lipiec 15

 

EOT

 

 

Decyzję o zamknięciu tematu zostaw moderatorowi/adminowi. Coś mi się wydaje, że przeceniasz swoje możliwości na forum.

Poza tym jak uważasz, że to są multi to napisz do moderatora czy o admina o sprawdzenie naszych IP i potwierdzenia czy to Ci sami userzy. Mogę się założyć, że jak się okaże, że nie miałeś racji to później będziesz bronił tezy o tym, że jesteśmy w zmowie i piszemy sobie nawzajem posty w temacie.

 

BTW. Właśnie skończyły mi się posty na dzisiaj. Na resztę żałosnych oskarżeń odpiszę jutro :)

Jeżeli, któryś mod uzna, że pora mnie zbanować (zawsze znajdzie się błahy powód) to informuję, że ban nie jest dla mnie żadną karą.

Nie czerpię stąd wiedzy i nie planuje tego robić w przyszłości. Jestem tutaj tylko po to aby wystawić raz na jakiś czas ogłoszenie ale bez tego forum też sobie poradzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieram browara i chipsy. Nie ważne, że przed 13 :P

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności