Skocz do zawartości

Filmik z Youtube umieszczony na Facebooku i propozycje innych filmów - jak to deaktywować?


Aerografit

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następujący problem, którego rozwiązania nie byłem w stanie znaleźć, a mianowicie: 

Jak zamieszczam film z Youtube na Facebooku to po jego ukończeniu wyświetlają się propozycje innych filmików z tej tematyki (related videos). Jak wiadomo nikogo to nie cieszy z racji tego, że w tych propozycjach wyświetlają się filmy konkurencji. Pytanie: Jak się tego pozbyć?

 

O ile umieszczanie na stronie internetowej (jako embed) i dopisanie &rel=0 rozwiązuje sprawę, tak niestety w przypadku filmików zamieszczonych na facebooku to nie działa.

Ewentualnie czy jest taka możliwość by w tych propozycjach filmików na koniec pojawiały się inne filmiki z mojego kanału?

 

Ma ktoś receptę na wyżej wymieniony problem?

https://www.aerografit.pl - artystyczne malowanie aerografem kasków, motocykli, tirów, ciężarówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jimmi, Tak też pewnie będę zmuszony robić, ale nie mniej jednak jeśli przyjdzie konieczność zamieszczenia mojego filmiku z Youtube to dobrze byłoby wiedzieć jak zamieścić to w odpowiedni sposób (czyli bez wyświetlania propozycji konkurencyjnych filmików). Poza tym:

 

 

filmiki bezpośrednio na fb,  podobno...

No właśnie, podobno :)

https://www.aerografit.pl - artystyczne malowanie aerografem kasków, motocykli, tirów, ciężarówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności