Skocz do zawartości

Zakładamy partię SEO ?


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Każdy tak wysoko mierzy, dobra ja chętnie zostanę skarbnikiem w kwestii finansów ma najwięcej do powiedzenia. Tylko jeszcze poszukam jakiegoś dobrego księgowego co będzie potrafił wyjaśnić logicznie/zgodnie z prawem na co kasa poszła.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ale co jako kiełbasę wyborczą

 

Proste, rozdać każdemu:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Finlandia-zamierza-wprowadzic-bezwarunkowy-dochod-podstawowy-3434742.html

Już oczyma wyobraźni widzę spoty:

 

 

Tylko kasa i kobiety? Nikt nie ma żadnych skłonności do bonapartyzmu?

 

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako partia , nie będziemy potrzebować żadnych szczegółowych rozliczeń a jak upijemy wszystkich , znaczy zdobędziemy większość to zmienimy podatki :) 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ale co jako kiełbasę wyborczą

 

Proste, rozdać każdemu:

https://www.bankier.pl/wiadomosc/Finlandia-zamierza-wprowadzic-bezwarunkowy-dochod-podstawowy-3434742.html

Już oczyma wyobraźni widzę spoty:

 

 

Tylko kasa i kobiety? Nikt nie ma żadnych skłonności do bonapartyzmu?

 

 

No zawsze jakaś myśl, choć inni zaproponowali więcej. Zrobią biliony i będzie więcej opcji. Dla każdego coś dobrego :D Sama wódeczka to za mało żeby próg przeskoczyć. 

SEO Sklep Grupa MMarketing. O biznesie na: https://dlafirm.eu. LB zawsze terminowo: Mama Marketing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up ale Ty nie masz reform robić a dbać o kolesiostwo, pić wódę i zabawiać z dziewczynkami  :)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up aleś Ty niedomyślny... jedno będzie wynikało z drugiego. Pod pozorem reform by się powstawiało swoich ludzi na stołki, zrobiłoby się tak by "dół" był zadowolony, "górę" można olać, i tak ich wymienimy. Dlaczego tak ważne jest zadbanie o dół? Bo to oni, ci funkcjonariusze niższego szczebla odpowiadają za prawidłowe funkcjonowanie tego bałaganu. Oni są w pierwszej linii, oni "obsługują" petentów, oni dbają o tę niepotrzebną statystykę ( w kwestii słupków w policji bym dużo zmienił). Dodatkowo spowodowałbym, by "dół" był bardziej doceniony za swe poświęcenie. Co byśmy mieli w zamian? Cokolwiek byśmy nie zrobili, zawsze będziemy mieć poparcie resortu.

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, widzę, że kolega na poważnie wziął nową partię :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem kiedyś o założeniu związku wyznaniowego, ale zmienili przepisy i 100 wiernych ciężko będzie uzbierać. Wcześniej było 15 ;)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, przyznaje, ładne cycki mogą mieć znaczenie przy obsadzaniu niektórych tek ministerialnych :D

 

Ładne cycki to jedynie mogą przydać się przy polerowaniu berła :D

 

Jak partia będzie Systemem Ewoluacji Oświaty to się zapisuje

 

ewentualnie Stowarzyszeniem Eleganckich Osób (czytaj normalnych, dla pedałów niech rower załatwi lewak ;)

 

Bo to tam po angielsku to nie polska już partia będzie ;) (search engine optimization- to jak seksualejszyn operazejszym ewoluazjon;)

 

Chyba, że coś w stylu

 

Specjalisty Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Optymaliści 

 

Jak Krzysiek, zawsze wspieram dobre inicjatywy ;)

 

pppp_ibisz-450x600.png

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności