Skocz do zawartości

Fotel wygodny dla kręgosłupa


OceanFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ostatnio polecałem i dalej polecam https://www.dxracer.pl/

 

(...) Dxracera mam już ze 2 lata i dopiero zaczął się deeelikatnie kiwać na boki (chociaż wysięgnik trzyma się bez problemu). (...)

 

A jaki masz model i czy następny będzie taki sam? Czy może po 2 latach wybrałbyś inny?

 

SEO, SEO i SEO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam te z serii U, pewnie ta druga seria też jest podobna, one się różnią tylko kolorami i wykończeniem. Następne też będą takie, tylko póki co nie przewiduję zmiany, bo nic się z nimi nie dzieje i wyglądają jak nowe.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, czyli kilka lat temu, bolało mnie w krzyżu. Było okropnie. Nie mogłem wysiedzieć paru godzin przy komputerze. Nie pomogły drogie fotele, których wypróbowałem kilka. Pomogło kolarstwo + ćwiczenia ogólnorozwojowe (poprawa stabilizacji centralnej).

 

Rzeczywiści tak jest, że ruch (generalnie aktywność) najlepiej niweluje dolegliwości związane z kręgosłupem. Ja "specjalistyczną pomoc" zamieniłem na basen i dopiero to pomogło.

SEO Sklep Grupa MMarketing. O biznesie na: https://dlafirm.eu. LB zawsze terminowo: Mama Marketing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę albo na "porządnym skórzanym fotelu prezesa", który z ergonomią chyba nie ma za wiele wspólnego, ale za to można przyjąć na nim bardzo wiele nietypowych pozycji :) Albo na prostym fotelu z marketu za 200-300 zł... różnicy nie widzę. Ale chyba trzeba zastanowić się nad czymś takim: https://www.centrumkrzesel.pl/fotel-m-position/3790/p  - nie byłoby potrzebne biurko nawet :D
 

Pozycjonowanie stron WWW: SEMstudio.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten to wypas, tylko jak na nim 34 calowy monitor upchać :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten to wypas, tylko jak na nim 34 calowy monitor upchać :D

W tej cenie, to chyba lepiej byłoby kupić fotel Ergohuman + do tego odpowiednie niewielkie biurko robione na wymiar, na którym można położyć dowolny monitor i idealnie tym fotelem się ustawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


fotel z siedziskiem z siatki

 

3 szt w firmie od 5 lat - wszystkie 3 szt mają się dobrze

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ten to wypas, tylko jak na nim 34 calowy monitor upchać :D

W tej cenie, to chyba lepiej byłoby kupić fotel Ergohuman + do tego odpowiednie niewielkie biurko robione na wymiar, na którym można położyć dowolny monitor i idealnie tym fotelem się ustawić.

 

Mam 3 monitory, a biurko to jakiś klamot z Ikei 70x130 i miejsca mało, a za monitorami jakieś 30% marnuje się. Uchwyt na monitory przykręcany do blatu mnie nie ominie. 

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw podstawa to biurko do twojego wzrostu..(można robić na zamówienie kołó 500-700 zyka u stolarza nie jakaś piczka a prawdziwe drzewo;)

 

a potem dopiero dyskusja o fotelu (koniecznie z oparciem o głowę vel szyję)

 

Nauka siedzenia...

 

Te fotele za 5 patyków..dobry żart ;) jak w Mango ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Preferuję fotele tylko z przechyłem i blokadą tzn. z możliwością drzemki.  

 

powinna być pufa pod nogi oraz jak mówłem coś pod szyję..sztywnego ;) 

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności