Skocz do zawartości

Linki rotacyjne


Ptaq

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jakie słowa. Pozatym 12K punktów raczej sie do mało obleganych słow nadaje
To żart?

"Mało oblegane" to pojęcie względne - dla niektórych to co można kilkunastoma linkami ze swojego zaplecza załatawić może być trudnym hasłem.

Nigdy nie dałem więcej, jak 7k pkt i to tylko w ramach testu. Zazwyczaj starcza mi 1k-3k pkt...

A Wy jak używacie?

Mi na jedną poważne słowo 20K pkt nie pozwoliło się do top 3 wbić (wcześniej było top 5)

Ale to był raczej test linkora bo takto go nie bardzo używam (mam tylko troche punktów z PP)

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

etam, 4 k to wcale nie tak dużo ;d . 2 dni temu dopaliłem testowo linkorem (uwaga: po 20 k punktów na 3 frazy, łącznie ponad 60 tys punktów) stronę www.e-kosmetyki.com.pl

Domena jest kilkuletnia, była pozycjonowana na te frazy, ma 13 linków z katalogów <lol>

Chcę zobaczyć efekt lub ew. to czy stara domena dostanie filtr/filtry. Mam zamiar jeszcze 3 krotnie zwiekszyć powera, oczywiście wszystko w ramach testów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalisz się efektami na bieżąco? :P

Na frazy obecnie:

Kosmetyki damskie: pozycja 10

Kosmetyki męskie : pozycja 14

Kosmetyki: 22

Pozycje te są od dawna czyli jeszcze z przed dopalenia. Sam nie wiem dlaczego są takie wysokie, chyba przez ,,starość” domeny (BL jest mizerniutki ;d )

Oczywiście linkorem dopaliłem te frazy , tak jak wspomniałem po 20 k na fraze

W ciągu tygodnia będą efekty lub nie ;d Zobaczymy, napisze Ci na priva

Jak tylko google ,,poczuje" linki zamierzam zrobić taka samą dostawke z 2, 3 razy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez teraz robie małego test z linkorem. puściłem 70tys punktów na nowa domenę nigdy jeszcze nie indeksowana . rozdzieliłem punkty na subdomeny po ok 20K 20K i 30K punktów na każda . i prawie 3 tygodnie i google łyknęło juz 50tys podstron(content żaden oryginalny tylko śmieci katalog stron(modrewrite+sitemap)/opisygg (sitemap) / dmoz(modrewrite). póki co objawów filtra/bana brak ostatnio w ogóle ciężko podpaść googlowi.

Nie wiesz co zrobić ze swoimi oszczędnościami ? Sprawdź ranking lokat i mądrze zainwestuj swoje pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to są linki całkowicie rotacyjne czy te 24godzinne czy jakieś tam inne ?

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z iloscia linkow?

Czy dopalenie strony tak duża iloscia linkow w krotkim czasie nie pociagnie za soba filtra?

Mam 20 tysiecy pktow (linkor static 24h) i zastanawiam sie jak tym dysponowac?

Czy sukcesywnie zwiekszac ilosc pktów np. 1000, 2000, 5000... a reszte kierowac na jakas inna stronke, czy od razu ustawic calosc na 2-3 linki z roznymi anchorami?

Stronka ma kilka lat i obecnie ok. 500 linkow w msn.

Prosba o wskazowki i wasze doswiadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności