Skocz do zawartości

wmorde czy wpysk?


Sanchez Spinoza

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie nie typowe pytanie.

Otóż zamierzam otworzyć taki mały serwis z drobnymi ogłoszeniami

i szukam jakiejś dobrze zapadającej w ucho nazwy domeny.

Mam dwie propozycje na slogan reklamowy:

1. www.wmorde.pl - Najlepsze ogłoszenia w sieci! Jak w morde strzelił!

2. www.wpysk.pl - Najlepsze ogłoszenia w sieci! Jak w pysk strzelił!

I w związku z tym chciałbym was spytać drodzy przyjaciele czy bardziej pasuje tu nazwa 1 czy 2? :)

jest jescze 3 wersja odpowiedzi, mianowicie: Gościu wymysl inną nazwę bo ta mnie odstrasza.

To co? przyjmie się jedna z tych nazw czy nie? :P Nie poniosło mnie w domenie? ;)

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Z tego wynika że norman nie ma poczucia humoru? :) niemożliwe.

Wiem że to nazwa dość bulwersująca ale czyż nie zapadnie w pamięć na wieki? W przyszłości jak ktoś sobie będzie chciał przypomnieć nazwę tego serwisu powie sobie w myslach, " W morde jak nazywała się ta strona?" , " wmorde.pl ! no właśnie! " itp.

Przyznam że także mi się wydaje że nie zamieszczali by tam ogłoszeń ludzie poważni. Ale czyż nie warto zaryzykować?

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam. ale mowie, na powazny serwis taka nazw anie pasuje. jak ma byc MFA i zapleczem i czyms tam jeszcze to why not. ale jak cos powaznego to sorry ;) chodzcie na wmorde.pl ? dzien dobry jestem z wmorde.pl? witam. reprezentuje serwis wmorde.pl?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

#eddy > hehe racja. Chociaż przyznam że wpierd^^ to była wersja robocza, ocenzurowana przez moją samokontrolę :)

#norman > co to jest MFA? Wiesz, myśle że może jakbym przyszedł do jakiejść firmy i powiedział " dzieńdobry, wmordę? " to usłyszałbym "wmorde.pl ma się rozumieć! słucham Pana" ;) hehe

domena wmorde.pl jest zajęta ale jest wolna wpysk.pl

Czy wpysk.pl będzie bardziej ludzko? :)

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norm, jakoś nie wydaje mi się żeby adsense było dochodowym interesem. Czy ktoś z was kiedyś zarobił z adsense jakąś większą kasę? ( większą znaczy powyżej 50 zł )

Nie zamierzałem wprowadzać adsene do wpysk.pl

Niechce nazwać strony np: ogloszenia.costam.pl . takich stron jest już masa. Trzeba coś super nie typowego. wpysk.pl może faktycznie zabardzo nietypowe... macie jakiś inny fajny pomysł? chętnie skorzystam. :)

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wp*****l.pl

Dobry adres dla firmy windykacyjnej :)

Ale domenka już zajęta ;)

"Wielkie uczyniłaś pustki w kraju naszym,

Ty żałosna partio tym rządzeniem waszym.

(...)

Z każdego kąta żałość człowieka ujmuje

A kraj już nowych rządów tęskno wypatruje."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norm, jakoś nie wydaje mi się żeby adsense było dochodowym interesem. Czy ktoś z was kiedyś zarobił z adsense jakąś większą kasę? ( większą znaczy powyżej 50 zł )

;) 50zł z Adsense? Gdzie Ty zarobiłeś taką fortunę :)

No raczej każdy na tym forum który posiada na swojej stronie Adsense zarobił sporo więcej niż kwota podana przez Ciebie :P Nie wiem dlaczego tobie nie wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności