Skocz do zawartości

Strony profilowe z artykułami


Nivels

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiedzcie mi proszę jak harvestować stronki na których można zakładać profile (najlepiej takie w które można jeszcze wrzucić tekst)

 

Nie za bardzo wiem po czym zrobić taki footprint. np "powered by wordpress" + register wyświetla stronki traktujące o rejestracji a nie posiadające taką możliwość więc niezbyt to przydatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj w necie jest dużo info w tym temacie np;  

https://seoninja.pl/310/footprinty.html

lub   

https://mojeprogramy.com/footprinty

Baza stron z wysokim  Page index Authority 41  i  Domain Authority 30
Serwis Ogłoszeń z danymi tele-adresowymi, ofertą oraz linkiem do strony!
Serdecznie Polecamy..Dodaj ogłoszenie już teraz! Nie Czekaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To osoba która wie jak to robić ma duży plus w porównaniu z Tobą. Teraz chcesz aby ktoś nauczył Ciebie jak to robić? Rozumiesz kuriozalność tych rozterek? W top mieści się tylko 10 stron, czym mniej konkurencja wie tym lepiej. Proste jak budowa cepa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie mi proszę jak harvestować stronki na których można zakładać profile [...] Nie wiem jak stworzyć footprint pod wyszukanie miejsc pod zakładanie profili

Wybierasz danych typ skryptu obsługiwany przez Twoją dodawarkę;

Harvestujesz ogólnie korzystając ze słowników im więcej tym lepiej ;

Odsiewasz ziarno od plew programem do rozpoznawania skryptów, co zawęża np z 10 milionów domen do 10 K które są na danym skrypcie CMS i maja aktywną rejestrację czyli teoretycznie  umożliwią dodanie wpisu, profilu itd... ;

Wgrywasz listę do dodawarki np XNEOLINKSpl i gotowe...

 

Inny sposób kupić listę ...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega tylko parę tygodni temu zaczął używać Zenka, odsiewać harwest softem przegladarkowym uważam niema żadnego sensu chyba, że to precyzyjny harwest.

Zasada jest prosta ogólny harwest + obróbka jego już po fotprintach w kodzie lub w URL, lub precyzyjny harwest i od razu w autosumitter. Z pytania Kolegi wynika że jak harwestować PHPbb on wie, ale jak sharwestwoać PHPbb z otwartym profilem z linkiem już nie.

Sądząc po tym, że nie pamiętam aby ktoś robił jakieś w miarę sensowne szkolenie z harwestowania, obstawiam ze nikt nie chce się dzielić swoimi napracowaniami w tej materii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mion,

Dzięki za pomoc :) 

 

 

@MaxPan,

 

Wiem jak harwestować fora internetowe i zakładać tam profile :) Interesowało mnie jak to robić na blogach. Źle do tematu podszedłem bo szukałem stronek z profilami na wordpresach a wystarczyło przeszukać chociażby joomle :D Ciężki ze mnie przypadek. Najważniejsze, że wiem jak robić te footprinty :) Dzięki.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności