Skocz do zawartości

Hm... Powiedzcie, pomóżcie, doradźcie... ;)


adby

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam do Was wszystkich takie jedno pytanie, co można zrobić z domeną igoogle.pl? Czy zbudować na niej jakiś serwis o wyszukiwarkach? A może katalog stron? Czy? No sam nie wiem co...

Hm... Pewnie usłyszę sporo odpowiedzi typu "Nikt Ci nie powie co zrobić z taką domeną, jest Twoja więc sobie coś wymyśl" :D Ale głównie oczekiwałbym jakiś podpowiedzi i rad :(

Słowo: Wyszukiwarki jest najczęściej wyszukiwanym słowem w wyszukiwarce onet.pl, więc myślę że ta domena jest na czasie i można zrobić coś ciekawego i zarobić... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwórz własny portal :D

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słowo: Wyszukiwarki jest najczęściej wyszukiwanym słowem w wyszukiwarce onet.pl

nie jest az tak dobra fraza a bardzo konkurencyjna - nie warta zachodu ;)

a masz wogole jakis traffic ? ludzi ktorzy wpisuja ten adres przez pomylke ?

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No narazie nie mam bo dopiero co kupiłem tą domenkę i się zastanawiam czy warta jest ona zachodu czy ją lepiej sprzedać na allegro, bo posiadam do kompletu też domenki iyahoo.pl oraz imsn.pl

Szczerze mówiąc to nie wiem co z nimi zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze:

na Twoim miejscu pozbył się tych domen, sprzedałbym, jeżeli byłby kupiec. Nie uśmiechałaby mi się perspektywa gdzie w przyszłości np. google żądało by ode mnie zamknięcia tu: igoogle.pl. Mimo, iż jest to perspektywa całkiem odległa, to wydaje mi się, że może być całkiem realna.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności