Skocz do zawartości

[Startup] SeoSklep24.pl - Sklep SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Zapraszam wszystkich zainteresowany do skorzystania z Najnowszej oferty Piramidy Linków tworzonej przez SeoSklep24.pl

Przygotowaliśmy aktualnie 4 ciekawe pakieciki takiej piramidy linków:

PIRAMIDA LINKÓW - Oferta

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami!

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Dzisiaj do oferty SeoSklep24.pl dołączyła nowiutka oferta katalogowania w kolejnej prywatnej grupie SeoKatalogów.

Więcej informacji znajdziecie poniżej:

Grupa Zadbane SeoKatalogi | PR0-PR3 | 40 Katalogów

Cena: 29,99zł Brutto !

Zapraszam do skorzystania z promocyjnej oferty....

Cena bardzo szybko ulegnie zmianie

:)

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie!

Szkoda, że było takie małe zainteresowanie konkursem.... No nic :) Może innym razem będzie większe.

Oto 3 osoby, które odpowiedziały poprawnie na wszystkie pytania:

1.

@ mazzaq

@ Prezesunio

@ gerdi

Z powodu małego zainteresowania konkursem nie ma innych miejsc :)

Osoby, które wymieniłem wygrywają: Kubek SeoSklep24.pl i MultiKod + Pakiet Medium/150 z ProxyMarket.pl

Prosiłbym o zgłoszenie się na PW w celu ustalenia odbioru nagrody :)

Pozdrawiam.

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z braku czasu, i niewiedzieć czemu, nieprzychodzących powiadomień o nowych postach zapomniałem o konkursie :(

Dopiero dziś przychodząc tutaj pochwalić pomoc Jakuba zobaczyłem, że konkurs się zaczął i skończył a szkoda.

Niemniej wracając do celu mojej wizyty tutaj to bardzo mnie cieszą stabilne pozycje z grudniowego pozycjonowania o którym pisałem i których wyniki w postaci screenów zamieściłem kilka stron wcześniej. Strony wahają się od tamtej pory maksymalnie o 2 oczka, czyli wszystkie frazy w top 3, głównie 1-2.

W międzyczasie, po rewelacyjnych pierwszych wynikach włączyłem do pozycjonowania 2 inne strony oraz kontynuowałem pozycjonowanie pierwszej ale na nowe frazy gdyż te nie wymagały nowych linków. Jedyne co zrobiłem to za radą Jakuba wzmocniłem wpisy blastem. Jak zapewne da się zauważyć z moich postów pozycjonowaniem zająłem się dość niedawno ale myślę, że oferta Jakuba jest i dla amatorów jak ja jak i dla profesjonalistów.

Jeśli frazę o średniej konkurencyjności i 4,5 mln wyników można za pomocą oferty Jakuba wbić na 1-2 pozycję w czasie 2-3 tyg i to za kwotę jakichś 200 zł to myślę, że taniej się tego nie da zrobić. Oczywiście nie zawsze wygląda to tak ładnie ale wzrosty mniejsze czy większe zawsze mam.

Jak tylko znajdę więcej czasu wrzucę screeny z wynikami J

Pozdrawiam i życzę wzrostów.

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Cieszy mnie Twoja wypowiedzieć i opinia na temat wykonywanych przeze mnie usług. Staram się aby każdy klient był zadowolony i jak widać udaje się to :) Jest sporo pracy i zdarzają się małe opóźnienia ale każdy klient o tym wie :)

Czekam na informacje z dokładniejszym przedstawieniem wzrostów :)

Od jutra pojawi się sporo nowych ofert, z których mam nadzieje, że będziecie zadowoleni :) Dzisiaj jeszcze nie zdradzę co to jest ale jutro oczekujcie ciekawych i bardzo atrakcyjnych ofert :)

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Na początku chciałbym podziękować za pozytywne opinie na temat usług, które wykonujemy! :) Dziękuję milionoczu oraz djbit!

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom w ofercie SeoSklep24.pl pojawiają się PIRAMIDY LINKÓW utworzone na wyselekcjonowanych prywatnych zapleczach katalogów oraz presell page. Każdy zdaje sobie z tego sprawę iż dobrze zbudowana piramida pozycjonerska daje dobre efekty.

Mam nadzieje, że będziecie zadowoleni.

Aktualnie oferta dostępna jest bez informacji odnośnie efektów, ponieważ systematycznie prowadzimy testy takich piramid. Dlatego do każdego pakietu będziemy systematycznie wrzucać wykresy, które ukażą efekty takiej piramidy linków.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Stworzyliśmy sporo ciekawych pakietów, które różnią się ilością linków oraz ceną.

Zapraszam wszystkich do skorzystania z oferty! :)

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Zapraszam do śledzenie i zapoznania się z ciekawym artykułem zapowiadającym test piramidy linków, która jest w ofercie SeoSklep24.pl

Mam nadzieję, że Krzysiek będzie zadowolony z efektów :)

Oto link: https://zarabianie-na-blogu.pl/test-budowy-piramidy-linkow-zapowiedz/

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dotychczasowych przykrych doświadczeniach z firmami seo w końcu trafiłem na kogoś na prawdę wartego polecenia, rewelacyjny kontakt mailowy, wszystko na czas i co najważniejsze usługi z których tu skorzystałem dały widocznego kopa moim dwóm stronom. Pora przetestować piramidki, nie bawem zdam relacje czy również pozycje skoczyły w takim stopniu jak przy poprzednich usługach SeoSklep24.pl.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dotychczasowych przykrych doświadczeniach z firmami seo w końcu trafiłem na kogoś na prawdę wartego polecenia, rewelacyjny kontakt mailowy, wszystko na czas i co najważniejsze usługi z których tu skorzystałem dały widocznego kopa moim dwóm stronom. Pora przetestować piramidki, nie bawem zdam relacje czy również pozycje skoczyły w takim stopniu jak przy poprzednich usługach SeoSklep24.pl.

Pozdrawiam

Witam.

Dziękujemy za kolejny pozytywny komentarz.

Zapraszamy innych do skorzystania z usług.

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności