Skocz do zawartości

[Startup] SeoSklep24.pl - Sklep SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Ja również skorzystałem z usług seosklep24.pl, mimo że na początku troszkę trzeba było poczekać do jednak na bieżąco obserwowałem wzrost ilości linków do mojej strony po rozpoczęciu katalogowania. Także dołączam do zadowolonych klientów.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron i sklepów internetowych -> grafpa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również skorzystałem z usług seosklep24.pl, mimo że na początku troszkę trzeba było poczekać do jednak na bieżąco obserwowałem wzrost ilości linków do mojej strony po rozpoczęciu katalogowania. Także dołączam do zadowolonych klientów.

Witam.

Niestety czasami tak jest, że czas oczekiwania troszkę się wydłuży, ponieważ mamy bardzo wiele zleceń i osoby piszące opisy nie wyrabiają z terminami. To tylko ludzie, więc trzeba być wyrozumiałym :)

Dziękuję za pozytywny komentarz.

Co do odświeżenia graficznego sklepu to już postanowione. Mam nadzieję, że spodoba Wam się nowa odsłona :)

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wszystko w swoim czasie :)

Zapisałem sobie Wasze propozycje i będę nad nimi myślał.

Dobra informacja jest taka, że jutro ukaże się w tym temacie ciekawa oferta katalogowania w nowej grupie katalogów na 2 skryptach Sinooke i SeoKatalogu.

Osoby, które nie mogą się doczekać oficjalnej informacji zapraszam na stronę SeoSklep24.pl - oferta już dostępna :)

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zgodnie z wczorajszą obietnicą przedstawiam Wam najnowszą ofertę na SeoSklep24.pl

Grupa seoXL PR0-PR6

Cena: 99zł brutto!

O Katalogach:

MOŻNA KATALOGOWAĆ również PODSTRONY!

- 154 Katalogów z PR0 - PR6

- systematycznie moderowane oraz linkowane

- posiadają unikalne templatki

- stoją na różnych IP!

- Można dodać 2 linki w treści!

PR0 = 51 , PR1 = 10 , PR2 = 17 , PR3 = 22 , PR4 = 43 , PR5 = 9 , PR6 = 2

Więcej o katalogach i ofercie przeczytacie klikając na powyższy link.

Zapraszam do skorzystania z oferty :)

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny złożyłem zlecenie w SeoSklep24.pl i mam nadzieję, że i tym razem będę zadowolony z tej decyzji :).

Moje wartościowe katalogi, na których nie zawiedziesz się. Wpis PREMIUM do wszystkich to tylko 10,00 PLN.

Solidny katalog stron

Przedstawiam strony dla kobiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym Państwa poinformować, że od dzisiaj na SeoSklep24.pl znaleźć można Usługę Katalogowania w Grupie NeoNex na skrypcie Sinooke! Usługa oferuje katalogowanie w Grupie G1, G2 oraz G3!

Poniżej oferta:

Grupa NeoNex G1 - 100 Sinooke

Cena: 49,99zł

Grupa NeoNex G2 - 100 Sinooke

Cena: 49,99zł

Grupa NeoNex G3 - 100 Sinooke

Cena: 49,99zł - !! PROMOCJA 50% !! - BONY: PiO1 , PiO2 , PiO3 , PiO4 , PiO5

Grupa NeoNex G1 , G2 oraz G3 pozwoli Państwu zachować zróżnicowane pochodzenie linków oraz da ogromną moc!

MOŻNA KATALOGOWAĆ również PODSTRONY!

Więcej informacji dotyczącej usługi katalogowania znaleźć można na SeoSklep24.pl

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

Edytowane przez MrFrog

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności