Skocz do zawartości

[Startup] SeoSklep24.pl - Sklep SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zgodnie z moimi zapowiedziami chciałbym Wam przedstawić nowy SeoSklep24.pl!

Od dzisiaj za usługi możecie płacić szybkimi płatnościami online, które obsługuje serwis Transferuj.pl!

Mam nadzieję, że wszystko jest teraz ładniejsze i przejrzyste. Systematycznie od przyszłego tygodnia w ofercie pojawi się sporo nowych usług, które mam nadzieję będziecie chcieli przetestować :)

Prosiłbym o opinie odnośnie sklepu i jego funkcjonalności.

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

Edytowane przez MrFrog

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny, lekko minimalistyczny dezajn. Od razu lepiej się patrzy ;-)

No i wygląda oczywiście bardziej profesjonalnie, niż zmodyfikowany szablon Presty ;-)

Pozdro ;)

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zbigniew - cieszę się :)

Dla odwiedzających mój sklep mam mały prezent oraz zagadkę :)

Gdzieś na stronie ukryte są 2 multikody do 221 katalogów z Grupy Lozik'a :)

Osoby chętne odkrycia tej zagadki zapraszam do zabawy!

CZAS START!

Prosiłbym o to aby osoby, które znalazły kody pochwaliły się gdzie były i kto je zgarnął! :) Jeśli tego nei zrobią to wpisy zostaną usunięte, które zostały dodane tym multikodem :P A co taka nauczka będzie! :)

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również szczerze polecam usługi w tym sklepie. Katalogowałem już dwie strony i wszystkie wpadły na interesujące mnie frazy do pierwszej dziesiątki w google. Jeszcze zamierzam zamówić artykuły i dodane ich do precli, podzielę się swoja opinią po zakończeniu zlecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności