Skocz do zawartości

[Startup] SeoSklep24.pl - Sklep SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

@sylwesterna i @siberus - bardzo dziękuję za tak pozytywne opinie :) Cieszę się, że ja oraz mój zespół mógł pomóc Wam w pozycjonowaniu stron www.

Aktualnych lub przyszłych klientów informuję, że jutro przedstawię bardzo ciekawą ofertę katalogowania w bardzo promocyjnej cenie.

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Zgodnie z tym co pisałem poprzednim razem mam dla Was bardzo atrakcyjną ofertę katalogowania w grupie katSystem.pl :)

SEO KATALOGOWANIE | 500 Katalogów ( Arfroo, Sinooke, SeoKatalog ) - z Grupy katSystem.pl

To wszystko w PROMOCYJNEJ cenie : 79,99zł BRUTTO!

Dzięki zróżnicowanym skryptom, na których stoją katalogi ( Arfroo, Sinooke, SeoKatalog ) można w bardzo łatwy sposób zdobyć wiele wartościowych linków z różnych źródeł.

Więcej informacji odnośnie oferty znajdą Państwo po kliknięciu w odnośnik.

Zapraszam wszystkich do skorzystania z tej oferty, ponieważ może się już nie powtórzyć w tak niskiej cenie :)

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie!

Dawno nic nie pisałem w temacie jak widzę :))

Dzisiaj 6 grudnia i tak się złożyło, że Św. Mikołaj zostawił u mnie troszkę Multikodów do 25 Prywatnych Sinooke.

Dla pierwszych 10 osób, które zgłoszą się na PW otrzyma multikod oraz listę katalogów :)

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

Korzystając z chwili czasu na małą promocję ofert w SeoSklep24.pl przypomnę o aktualnych ciekawych usługach katalogowania w mocnych prywatnych Grupach Katalogów :)

1.

Grupa katSystem.pl | Katalogi z PR3 - 150 Wpisów

Cena: 29,99zł ( tylko do końca Grudnia! )

2.

Grupa katSystem.pl | Katalogi Arfroo, Sinooke, SeoKatalog - 500 Wpisów

Cena: 79,99zł ( tylko do końca Grudnia! )

3.

Grupa SeoXL | Katalogi z PR1 - PR6 - 154 Wpisy

Cena: 99zł

4.

Grupa Kulfika | Katalogi z PR0-PR3 - 252 Wpisy

Cena: 122,99zł ( tylko do końca Grudnia! )

5.

Grupa NEONEX | 524 Katalogi - 524 Wpisy

Cena: 185zł

6.

Grupa Gamster | Katalogi z PR0 - PR4 - 120 Wpisów

Cena: 39,99zł ( tylko do końca Grudnia! )

Jedną z lepszych ofert i najbardziej popularnych oraz zamawianych przez klientów jest poniższa oferta katalogowania:

Cena: 39,99zł ( tylko do końca Grudnia! )

Już od jakiegoś czasu za usługi można płacić szybkimi płatnościami online, które prowadzone są za pomocą serwisu transferuj.pl

W swojej ofercie posiadamy oczywiście wiele innych prywatnych grup katalogów na skryptach Sinooke, SeoKatalog. Wystarczy wejść w Kategorię Katalogowanie.

Wszystkie ceny oferowane w sklepie są cenami Brutto!

Wystawiamy FV!

Do współpracy zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy chcą katalogować swoje strony www.

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności