Skocz do zawartości

[Startup] SeoSklep24.pl - Sklep SEO


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo fajna współpraca z poziomu klienta jak i partnera :) Sam korzystam z niektórych usług, oraz sprzedaję za pośrednictwem seosklep24.pl swoje usługi (katalogowanie w grupie SeoXL). Polecam!

Edytowane przez FreeS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałbym się z Wami podzielić bardzo miła informacją. Dostałem dzisiaj wiadomość od właściciela pewnego bloga, który w bardzo miły sposób ocenia usługę katalogowania wykonaną przeze mnie :)

Oto link do artykułu z wynikami katalogowania: Link do Artykułu

Jeszcze raz dziękuję za takie podsumowanie mojej usługi.

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie!

Dla wszystkich forumowiczów w imieniu SeoSklep24.pl chciałbym Wam życzyć:

Radosnych i spokojnych,

pełnych ciepła i nadziei

Świąt Bożego Narodzenia,

wszelkiej pomyślności,

osiągnięcia sukcesów, cierpliwości

i wytrwałości w realizacji planów

oraz dalszej owocnej współpracy

w nadchodzącym Roku.

Dodatkowo oczywiście samych ZIELONYCH STRZAŁEK przy monitorowaniu pozycjonowanych słów kluczowych swoich oraz klientów!

Pozdrawiam

Jakub Brożyna!

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to skuteczność katalogowania wp-katów seosklepu24 dlla frazy mającej około 441,000 wyników, dodałem do obserwowania w dniu 15 grudnia, fraza tematycznie związana ze świętami:

fraza1.jpg

Edytowane przez Achil

Pozycjonowanie i optymalizacja stron i sklepów internetowych -> grafpa.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja pochwale współpracę z Panem Jakubem

Podobnie jak Achil i moje frazy były mocno związane ze świętami. Bałem się, że z racji że na święta nie tylko ja chciałem podnieść pozycje o efekt będzie trudno. Mile się jednak zaskoczyłem gdy efekty były już w ciągu paru dni.

Frazy raczej ze średnio trudnych. Poniżej screeny dla uwiarygodnienia skuteczności. Na bank zaraz po nowym roku wracam po więcej do tego Pana i dla tej strony i dla kilku innych.

Dla ciekawostki dodałem też ostatnią frazę która występowała w tekstach jednak nie była anchorem. Widać, że przy okazji i jej się dostało.

36b1c7e11de1b8d9med.jpg

Co ciekawe jeszcze moga być wzrosty gdyż nie zakończylismy działań :)

Edytowane przez jakubwlodarczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na wstępie witajcie w Nowym Roku i po świętach! :) Przeżyliśmy koniec świata po raz któryś, więc czas wracać do ostrej pracy :)

Dziękuję za za kolejne miłe słowa i screeny :) Cieszę się, że usługi wykonywane przez SeoSklep24.pl dają takie efekty :) Składa się na to wiele czynników :)

Chciałbym również pochwalić się kolejnym artykułem, który napisał Tomasz Pietrzak. Wspomniał on w kilku zdaniach o SeoSklep24.pl :)

Artykuł dostępny TUTAJ

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie!

Jak widzę to dawno nic nie było w tym temacie :) Dużo pracy i brak czasu na wrzucanie ofert....

Postaram się to teraz nadrobić i systematycznie coś wrzucać ciekawego, a jest tego spooorooo....

OFERTA POPULARNEGO WP-KAT!

Grupa Kursor + Achil | 170 WP-KAT | PR0 - PR0 |

Cena: 49,99zł

Grupa Netmisja.pl | 100 WP-KAT | PR0 - PR3 |

Cena: 44,99zł

Grupa StrefaPC | 100 WP-KAT | PR0 - PR5 |

Cena: 49,99zł

OFERTA katSystem.pl

Grupa katSystem.pl | 150 Wpisów PR3 |

Cena: 39,99zł

Grupa katSystem.pl | 500 Wpisów |

Cena: 79,99zł

Dokładne informacje odnośnie usługi katalogowania znajdziecie Państwo klikając na daną ofertę!

Oczywiście to tylko tylko kilka usług jakie oferuje SeoSklep24.pl.

Dodamy Państwa stronę do ponad 3500 prywatnych katalogów na różnych skryptach ( Sinooke, SeoKatalog, WP-KAT ).

Do współpracy zapraszamy jak zawsze firmy oraz osoby prywatne.

Pozdrawiam

Jakub Brożyna

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Sklep i usługi mogę z czystym sumieniem zdecydowanie polecić.

W katalogowaniu strony wystąpiło małe nieporozumienie, ale firma stanęła na wysokości zadania i wykonałą dodatkową usługę gratis.

Uczciwość na pierwszym miejscu - za to ludzi cenię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne katalogowanie wyglada niezle. Ale nie chce zapeszac bo dopiero pare dni temu odpalone :) Pare dni temu a skoki o kilkadziesiat pozycji. Pan Jakub potrafi doradzic. Mam nadzieje ze efekty beda jak te z grudnia. Poki co do tej pory nic nie spadlo (lekkie wahania +/1 jedna, dwie pozycje) a skoki byly znaczne, w topy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie było mnie sporo czasu ale niestety nie z mojej winy :) Chociaż moderatorzy mówią inaczej :) Otrzymałem 14 dniową karę i odpoczynek od pisania postów, szkoda :)

Teraz postaram się być bardziej ostrożniejszy podczas wystawiania ofert :)

Korzystając z tego pierwszego posta po 14 dniach chciałbym podziękować użytkownikom djbit oraz jakubwlodarczyk. Takie miłe słowa dodają Nam jeszcze więcej sił do pracy i do wykonywania jeszcze lepiej Naszych usług.

Już jutro pojawi się tutaj fajne zdjęcie nagród, które przygotowałem dla Was :)

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności