Skocz do zawartości

[projekt] seo manager - zaawansowane narzędzie dla firm zajmujących się pozycjonowaniem


Rekomendowane odpowiedzi


- pobieranie adresów proxy z API - odzyskiwanie adresów proxy
A te ustrojstwa po co ? Parafrazując w moich odczuciach, to tak jak być pisałaś w ogłoszeniu motoryzacyjnym, że "oferowany samochód" ma silnik...

Proxy API, to żadna innowacja tylko standard w aplikacjach używających proxy.

 

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion, masz jakieś specjalne życzenia?

Zrób system który wywoła faktycznie efekt WOW

 

elekt_WOW.jpg

 

Będąc szczery, to oferowany system, <co wynika z jego udostępnionej specyfikacji>  delikatnie mówiąc jest daleeeeeki od takiego efektu.

Powodzenia

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy po co ta spinka, autor ma swoją wizje softu, modelu biznesowego. To wolny rynek i on wszytko zweryfikuje. Mi akurat taki soft nie jest potrzebny, co nie znaczy, że innym również.

Co do podejścia powiedzcie co a ja to zrobię i będę Was kasować to również nie jest dobry ruch. Kto ma pomysł na soft ten już ma soft swój własny, bo z koderami obecnie na rynku problemu nie ma a zlewać swoje pomysły komercyjnemu projektowi mało kto chce.

Do autora, nie zwracaj uwagi podążaj do celu dobrych Polskich softów nigdy za wiele, plus, że coś robisz a nie narzekasz, że nie ma pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie zwracaj uwagi podążaj do celu dobrych Polskich softów nigdy za wiele, plus, że coś robisz a nie narzekasz, że nie ma pracy
 

AMEN.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności