Skocz do zawartości

Karta prepaid w BZ WBK


PilotPirx

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Anonimowo to możesz sobie bąka puścić w pustym pokoju a nie korzystać z karty płatniczej.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatniej zakładce "jak zamówic" masz info:

 

 

Pragniemy poinformować, iż Bank Zachodni WBK z dniem 05-11-2015 podjął decyzję o zaprzestaniu sprzedaży nowych kart przedpłaconych.

 

A z tego co się orientuję, to nie podawało się żadnych danych bo WBK obstawiał wiele festiwali np. Open'er czy Coke Live i tam się te karty dostawała za 50 zł, bez żadnych rejestracji.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POprzedni rząd skutecznie "nacisnął" banki i wycofały ze swojej oferty karty przedpłacane 

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Anonimowo to możesz sobie bąka puścić w pustym pokoju a nie korzystać z karty płatniczej.

Mylisz się :)

Można anonimowo korzystać z kart płatniczych prepaid.

 

eM

 

Ps. Banki się z tego wycofały stosunkowo niedawno, na aledrogo są jeszcze końcówki do kupienia (mbank, wzbk).

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Można anonimowo korzystać z kart płatniczych prepaid

 

Oczywiście... do czasu aż ktoś bardzo mocno będzie się chciał dowiedzieć kto z niej korzysta.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czasu

Oczywiście, ale to z kolei kwestia czapki z odpowiednio długim daszkiem i ciemnych okularów, przy wypłatach z bankomatów :) :) :)

 

 

Czy trzeba ją rejestrować

Tą akurat trzeba rejestrować.

Tu masz pełne info:

https://prepaid.bzwbk.pl/

Jeśli chcesz bez rejestracji, to karta mbank działa. Rejestracja wymagana do zwrotu środków z karty.

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Anonimowo to możesz sobie bąka puścić w pustym pokoju a nie korzystać z karty płatniczej.

Mylisz się :)

Można anonimowo korzystać z kart płatniczych prepaid.

 

eM

 

Ps. Banki się z tego wycofały stosunkowo niedawno, na aledrogo są jeszcze końcówki do kupienia (mbank, wzbk).

 

 

Dokładnie i do niedawna (dopóki banki umożliwiały anonimowe karty prepaid) mnóstwo tego typu kart było wykorzystywanych do przekrętów na allegro, olx, itp. Karta taka pozwalała najczęściej na saldo 3000 zł. Jak to "hakiery" na torze używali ich do "wyje..k".

 

Właśnie przez te przekręty banki zablokowały możliwości anonimowego korzystania z nich.

 

Pozdrawiam

Pysio

Domondo.pl nowy sklep z osłonami przeciwsłonecznymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karty prepaid służyły także jako metoda uniknięcia zablokowania konta przez komornika - takiego konta przypisanego do karty komornik nie widział w systemie OGNIVO. Więc dłużnik mógł mieć kilka takich kart i otrzymywać "anonimowo" przelewy na konto tej karty i wypłacać z niej bez obaw. Pewnie im się to też nie podobało. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak nic ta zmiana nie pomoże. Dalej te karty można mieć (całkowicie anonimowo) tyle że oferują je zagraniczne banki/firmy, ale w Polsce czy w dowolnym innym miejscu na świecie będzie można gotówkę wypłacić z bankomatu.

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za wykorzystywaniem takich kart do niecnych celów, ale wyeliminowanie ich z obrotu jest słabym posunięciem. Karty zbliżeniowe są wygodne i sam z nich korzystam zamiast gotówki, jednocześnie osoby, które potrzebują większej anonimowości (np. bo po prostu chcą) powinny mieć taką możliwość zapewnioną, a takie karty były do tego idealne.

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osoba która nie ma nic do ukrycia to tak na prawdę nie potrzebuje takiej karty bo po co?

Chętnie wytłumaczę przykładowe zastosowanie :)

 

Kupiłem kartę w prezencie nastoletniej córce. Sprawiłem wielką radość. W pewien sposób uczy się odpowiedzialności.

A ja?

Ja czuję się bezpieczny. Nie, nie czuje się. JESTEM. W przeciwieństwie do bankowych obietnic bezpieczeństwa w przypadku kart imiennych.

 

Pozdrawiam,

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osoba która nie ma nic do ukrycia to tak na prawdę nie potrzebuje takiej karty bo po co?

 

Karta pre-paid to taka uniwersalna karta podarunkowa - nie zobowiązuje do zakupów w konkretnym sklepie.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności