Skocz do zawartości

Title a Anchor


Paweł Kobis

Rekomendowane odpowiedzi

WI777 - to co dlaciebie czy mnie oczywiste nie musi byc oczywiste dla innych. Dlatego to pewna grupa ludzi sie zaimuje testami , siedzi i sleczy nad opracowaniem konkretnych wynikow zeby inni sie mogli uczyc na podstawie tych wynikow :P

Jedno jest pewne test pasowalo by powtuzyc jeszcze raz z zachowaniem tych samych zalozen

Co ciekawego zauwazylem jeszcze ze zdiolem linka a byl tylko 1 :) i strona testowa ( SPAM ) nadal siedzi w wynikach wyszukiwarki !!

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=antystresowy&lr=

Co mnie bardzo milo zaskoczylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżam, bo właśnie skończyłem identyczny test. Linkowane były dwie różne subdomeny, jedna była linkowana z użyciem title, druga bez.

Wynik:

Google całkowicie ignoruje znacznik title. Miejsce w serpach odpowiednio 40 i 41.

Głodne dzieci, pomóż im, wystarczy kilka kliknięć. Optymalizacja strony za darmo.

Kiedyś miałem czas na wszystko, w ogóle masę wolnego czasu... później zająłem się pozycjonowaniem :D

Mój blog seo. Zapraszam do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności