Skocz do zawartości

Webmachine.pl


Brad

Rekomendowane odpowiedzi

kosmita: odpowiedziałem :D na nic się nie uparłem, tylko zbadanie niektórych rzeczy trochę trwa.

Cieszę się, że użytkownicy dobrze wypowiadają się o systemie. Niestety pochwały nie przekładają się na liczbę stron w WM. System miał być od początku do końca darmowy, bez prowizji, bez PP, dawać 100% mocy. Idea była dobra, niestety w praktyce okazało się inaczej. Spotykałem się ze stwierdzeniami, że jeśli system jest zupełnie darmowy to musi to być jakiś szajs albo, że admin ma jakieś swoje ukryte cele. Ponadto brak środków na reklamę wstrzymuje wzrost liczby stron przez co system nie może być tak mocny jakbym tego chciał. Po wielu przemyśleniach doszedłem do wniosku, że udostępnianie systemu bez żadnych prowizji było błędem. Dlatego WebMachine w niedalekiej przyszłości będzie pobierał prowizje w postaci zamieszczania na stronach użytkowników swoich linków tak jak to robią wszystkie aktualnie dostępne systemy. Wierzymy, że ta zmiana wpłynie korzystnie na rozwój systemu a przede wszystkim na pozycje naszych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czytałem gdzieś, że ma być wprowadzona i że została wprowadzona funkcja dodawania własnych stron, ale nie wyświetlania ich w katalogu - można by dodać w ten sposób swoje własne strony i łatwiej zarządzać linkami na nich bez udostępniania ich innym.Miało być coć takiego wprowadzone, czy zostało a ja tego nie widze czy dopiero będzie taka opcja ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bred, przepraszam, za tymczasowa nieobecnośc, miałem wirusów i przenosiny serwerów. Wracam:) Ciekaw jestem automatycznej wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszłości będzie pobierał prowizje w postaci zamieszczania na stronach użytkowników swoich linków tak jak to robią wszystkie aktualnie dostępne systemy. Wierzymy, że ta zmiana wpłynie korzystnie na rozwój systemu a przede wszystkim na pozycje naszych użytkowników.

Byle by było to ze zdrowym rozsądkiem.

Ktoś udostępnia na swojej słabej stronie 10 linków, a ktoś inny tylko jeden na dobrej stronie - i jak chcecie to zróżnicować w kosztach ?

Obawiam się, że nikt na dobrej stronie nie będzie chciał widzieć Waszych wklejek i w systemie będą tylko stronki co najwyżej średnie....

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś, że ma być wprowadzona i że została wprowadzona funkcja dodawania własnych stron, ale nie wyświetlania ich w katalogu
Jeszcze nie ma tej funkcji, ale w przyszłości będzie. Generalnie w niczym to nie przeszkadza, będziesz dostawał jedynie propozycje, których przecież nie musisz zaakceptować.
Wracam:)

Hehe, no właśnie był jakiś czas temu spadek stron w systemie, to byłeś chyba Ty :D Jeśli już wszystko OK z serwerem to zapraszam ponownie.

przyszłości będzie pobierał prowizje w postaci zamieszczania na stronach użytkowników swoich linków tak jak to robią wszystkie aktualnie dostępne systemy. Wierzymy, że ta zmiana wpłynie korzystnie na rozwój systemu a przede wszystkim na pozycje naszych użytkowników.

Byle by było to ze zdrowym rozsądkiem.

Ktoś udostępnia na swojej słabej stronie 10 linków, a ktoś inny tylko jeden na dobrej stronie - i jak chcecie to zróżnicować w kosztach ?

Obawiam się, że nikt na dobrej stronie nie będzie chciał widzieć Waszych wklejek i w systemie będą tylko stronki co najwyżej średnie....

Hmmm, nie rozumiem Twojego toku myślenia. Każdy system pobiera prowizje na gorszych i lepszych stronach. Jeśli masz lepszą stronę to w WM wymieniasz się z lepszymi stronami więc dostajesz lepsze linki niż gorsza strona [w innych systemach dostajesz więcej punktów a tu nie chodzi przecież o punkty tylko o linki :)]. Jak tylko system zacznie pobierać jakieś prowizje wszyscy użytkownicy zostaną o tym poinformowani drogą emailową z informacją o wielkości owej prowizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm.....o co tu chodzi ?

miałem zawarte cztery transakcje i zawsze było OK.

Dziś widzę w Waszym panelu, że tylko mam jedną transakcję zawartą, ale na mojej stronie dalej mam linki od czterech transakcji...za to raczej moich linków u byłych(?) współpracowników już nie ma.....

jestem u Was jako Mario1973

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ktoś zrezygnował dziś/wczoraj ze współpracy z Tobą, jak tylko robot to sprawdzi zawiesi wymianę. Jeśli ich linki jutro nadal będą się wyświetlać to daj znać.

daje znać, bo dalej się wyświetlają......

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sprawdzimy dlaczego, oczywiście możesz je usunąć ze swojej strony w Moje strony -> podgląd -> linki

hm....zaktualizowałem pliki i teraz żaden link się nie wyświetla u mnie....

a dalej jedna transakcja jest zawarta.....

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy czytać komunikaty, nie piszemy ich bo nie mamy co robić. Gdybyś je przeczytał to byś wiedział, że nie należy nadpisywać podczas uaktualnienia plików .txt. Spróbuj jeszcze aktualizuj, jeśli to nie pomoże to niestety musisz jeszcze raz nawiązać wymianę.

I następnym razem: czytajcie komunikaty!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy czytać komunikaty, nie piszemy ich bo nie mamy co robić. Gdybyś je przeczytał to byś wiedział, że nie należy nadpisywać podczas uaktualnienia plików .txt. Spróbuj jeszcze aktualizuj, jeśli to nie pomoże to niestety musisz jeszcze raz nawiązać wymianę.

I następnym razem: czytajcie komunikaty!

czytałem, tylko widocznie jestem zbyt ciemny, bo "za chiny" nie mogłem tego zrozumieć....o co tam chodzi..., ale nie narzekam, to i tak testy....

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Projekt upadł ponieważ główny programista miał poważny wypadek i przez długi czas stan zdrowia nie pozwalał mu na powrót do pracy.

Aktualnie połowa systemu została już przepisana przez nowego programistę i dalsze prace trwają.

Podeszliśmy na poważnie do problemu banów i wyindeksowywania stron uczestniczących w SWLach. I myślę, że narazie jest wszystko na najlepszej drodze aby strony podpięte do webmachine były niewykrywalne dla osób trzecich.

- W kodzie strony wyświetlają się tylko same linki bez jakiegokolwiek kodu systemu.

- Linki są stałe, nie rotują się.

- Nie ma punktów, wymiany pomiędzy stronami następują tylko po obopólnej zgodzie użytkowników, więc nie można wstawić swojego linku i banować wszystkie strony które go wyświetlą.

- Można ukryć swoje strony w katalogu stron.

Dodaliśmy również możliwość wyświetlania linków oddzielnie w różnych częściach strony co z pewnością wpłynie na dodatkową moc takich linków.

System webmachine chociaż w połowie przepisany działa na tych samych zasadach co kiedyś. Nadal to użytkownik decyduje z kim się wymieni linkami - webmachine jest jedynie platformą pośredniczącą, ułatwiającą te zadanie.

Oczywiście system nie będzie miał nigdy tylu domen i podstron co inne systemy na punkty. Bo punktów nie ma a co za tym idzie nie będzie spamów i całego biznesu z tym związanego [sprzedaży punktów]. Mam jednak nadzieje, że docenią go osoby szukające naturalnych, stałych, tematycznych linków.

Webmachine jest aktualnie przepisywany, ale już teraz można się podłączyć i testować to co jest.

Zachęcam do wypróbowania tej alternatywy :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności