Skocz do zawartości

Webmachine.pl


Brad

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowany falstart :)

1. Nie przyjmuje kodu który mi przysłaliście, mówi że zły.

###

podany kod jest nieprawidłowy, proszę podac kod jeszcze raz

###

2. No i:

###

Not Found

The requested URL /loginpage.php was not found on this server.

###

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

WI777: Jaki falstart? to sa betatesty, start tak jak napisalem bedzie za okolo 2 tygodnie, jak juz wszystko bedzie dobrze dzialac, jak sa problemy z pewnymi dosepnymi funkacjami calkie mozliwe ze sa aktualnie pisane/poprawiane.

Co do poprawnego kodu... byla juz poruszana ta sprawa, pewnie wybrales wymiane linkami i boxami a wstawiles tylko kod do linkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze linki sa umieszczane od razu na wszystkich podstronach (tam gdzie jest skrypt) i nie ma mozliwosci wymienienia sie podstronami?

Edit:

Dlaczego nie pokazuje PR?

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nawet, nawet, ale...

Nie można dodać strony bez ,,www", a ja np. pozycjonuję moją stronę bez ,,www" i mam problem...

Jeżeli wszystko będzie ręcznie sprawdzane, lepiej pozwolić na adresy w formie - https://strona.pl. To tylko moja sugestia.

I wiek domeny jakoś słabo zlicza. Niby https://opcg.net/ ma 1 rok :blink:.

ilośc linków zewnętrznych: 0 :(

Ogólnie good, tylko należy dopracować.

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze linki sa umieszczane od razu na wszystkich podstronach (tam gdzie jest skrypt) i nie ma mozliwosci wymienienia sie podstronami?

Jak najbardziej mozna zamieszczac linki na tylko jednej podstronie. Przyklad: komunikatory.net/testy.php - opcja wprawdzie jeszcze nie dokonczona [bo podaje w katalogu dane domeny glownej] ale na dniach wszystko zostanie "dopieszczone"].

Dlaczego nie pokazuje PR?

PR i liczby linkow wychodzacych aktualnie nie pokazuje w sumie te dane nie sa potrzebne do testow.

Nie można dodać strony bez ,,www", a ja np. pozycjonuję moją stronę bez ,,www" i mam problem...

Do jutra powinno byc mozna :blink:

I wiek domeny jakoś słabo zlicza. Niby https://opcg.net/ ma 1 rok

Sa to dane z whoisa, moze domenka wygasla na jakis czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie wygasła :blink:, niedawno 2 rok zapłacony się kończy za nią.

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano tak, dzięki wielkie :blink:.

Z tym ,,www" zmieńcie to będę testował :(.

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dzięki.

Lepiej z tą datą rejestracji...

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie zrozumiales mnie... Piszesz, ze ten system ma za zadanie uproscic zycie - w tym zmniejszyc do min. ilosc polaczen do ftp. itp. Mam w serwisie np. 100 podstron, w ktorych jest to samo menu. Moze warto by bylo, aby skryp zliczal strony na ktorych jest zainstalowany i wtedy by mozna bylo sie wymieniac z roznymi podstronami... mam ciagle na mysli jedna z moich stron, ktora ma wiele podstron wartosciowych (Pr=2-4), mysle ze wiele osob bedzie zainteresowanych wlasnie taka wymiana (tak dziala przeciez wiekszosc systemow wymiany linkow).

PS. Licze ze "ziomek" ze Szczecina stworzy cos fajnego :blink: PiS!

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czyli np. ktos sie wymienia z Toba 1 linkiem i moze wrzucic np. 5 linkow - czyli w przypadku 100 podstron kazdy link bedzie wyswietlany na 20 podstronach, jesli sie wymieni 2 linkami kazdy bedzie wyswietlal sie na 40 podstronach, o to chodzi?

edit:

Linki stron w katalogu sa juz "klikalne" :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem całkiem :( Tylko w firefoxie czasami krzaczy i nie wyświetla mi PR .. w Operze jest okej.

A jednak w operze też coś nie tak .. nie mogę ruszać suwakami jak wybieram ilość linków/boksow , w FF mogę ruszać, ale warstwyy się nakładają i nie widze co przesuwam ;) Tylko u mnie tak jest?

Przydałby się jakiś test ustawien . .ze np testowo wstawiam 5 blokow testowych i sprawdzam jak to wygląda. . (chyba ze jest taka funkcja i nie zauwazylem)

Następnie po tym jak ktoś zaproponuje wymiane linków przydalaby się informacja najlepiej czerwonym kolorem w widocznym miejscu - 'Ktoś chce wymienić się z Tobą linkiem'. A jeśli jest i nie zauwazylem to sorki ;)

PS Znalazłem już przeglądarke na której wszystkoi działa ... IE 6.0 :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, czyli np. ktos sie wymienia z Toba 1 linkiem i moze wrzucic np. 5 linkow - kazdy w przypadku 100 podstron bedzie wyswietlany na 20, o to chodzi?

Nie no raczej zle rozumujesz...

Zobacz, jako user podaje w twoim systemie domene... instaluje skrypt.

Ale skrypt bedzie nie tylko na stronie x. pl ale takze na x. pl/1.php, x. pl/2.php itd.

Kazda z tych stron ma jakas wartosc (jasne ze mniejsza niz domena glowna). Natomiast, jesli mowimy np. o katalogu stron, to zauwaz ze tych podstron moze byc masa... ale sa to podstrony (podkategorie) tematyczne, wiec np. usera nr1 bedzie interesowal link na jego podstronie "motoryzacja" a nr2 na "sport". Generalnie chodzi mi o to, ze w ten sposob mozna sobie zapelnic caly serwis ROZNYMI linkami (co podstrona, to inne linki). Bo w ten sposob, gdy ja mam strone z PR=2 a ktos ma PR=4 to wiadomo, ze nikt sie ze mna nie wymieni (chyba ze 1 link za 10 jego)... a tak wymiana bedzie mozliwa na zasadach np. on daje mi linka na stronie glownej a ja jemu gdzies na jakiejs podstronie. Kumasz juz? :blink:

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko w firefoxie czasami krzaczy i nie wyświetla mi PR

Zaraz zostanie to poprawione.

Przydałby się jakiś test ustawien . .ze np testowo wstawiam 5 blokow testowych i sprawdzam jak to wygląda. . (chyba ze jest taka funkcja i nie zauwazylem)

Jest funkcja zaproponowania wygladu boxu w Moje linki/boxy -> Moje boxy -> Dodaj box[osoba wyswietlajaca boxy moze zakceptowac Twoj szablon lub skorzystac z wlasnego]. Sam wyglad boxu mozesz rowniez zobaczyc Moje linki/boxy -> Moje boxy, co do podgladu calej strony z boxami to trudno takie cos bedzie zrobic, ale pomyslimy :blink:

astępnie po tym jak ktoś zaproponuje wymiane linków przydalaby się informacja

Bedzie mail i liczba w nawiasie zapoponowanych wymian przy linku do transakcji.

a tak wymiana bedzie mozliwa na zasadach np. on daje mi linka na stronie glownej a ja jemu gdzies na jakiejs podstronie. Kumasz juz?

No to przeciez tak jest teraz, tylko musisz wkleic odpowiedni kod.

Generalnie mozna tak zrobic zeby system posprawdzal podstrony i w katalogu stron bedzie mozna sobie wybrac np. konkretna podstrone, ale jesli tego bedzie kilka tysiecy to wiesz... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności