Skocz do zawartości

Webmachine.pl


Brad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wlasnie problem moze polegac na tym, ze w przeciwienstwie do systemow, ty nie uzywasz plikow tekstowych, do ktorych takie informacje sa zapisywane... Powiem szczerze, ze nie wiem jak to bez tego rozwiazac :blink:

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzywam plikow tekstowych :blink:

Noooo to masz problem z glowy!

Skrypt w momencie gdy zostaje uruchomiony sprawdza w pliku czy ma juz te strone wpisana do pliku, jesli nie to ja dodaje (z ograniczeniem do jakiejs ilosci).

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi sie, zeby to byl dobry pomysl, juz lepszy wydal mi sie ten w ktorym to jesli np. strona ma 10.000 podstron i doszlo do wymiany jednym linkiem uzytkownik bedzie mogl wstawic np. 5 linkow i kazdy bedzie emitowany na 2000 podstron.

Prosze pozostalych uzytkownikow forum do wlaczenia sie do dyskusji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

arek_inc na tym by cierpialy strony ktore maja wiece niz 100 podstron [a takich jest chyba jednak wiecej], pozatym watpie zeby komus sie chcialo przegladac te podstrony zazwyczaj PR 0, 1, 2 :blink: bo juz szybciej by sie dodalo strone do podkategori katalogu z takim PR.

Ja nie robie systemu pod konkretnego uzytkownika, system musi byc wydajn i sprawiedliwy dla kazdego. Jesli masz 100 podstron i wymienisz sie z kims po 1 linku to osoba z ktora dokonales wymiany bedzie mogla zamiescic 100 linkow po 1 na kazdej podstronie do roznych stron, IMO bardzo podobne, mniej obciazajace serwer, czasooszczedne i chyba jednak skuteczniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie umieszczaj linki wszedzie tam gdzie jest zainstalowany skrypt (na wszystkich podstronach), ale informuj o tym (na ilu i jakich podstronach bedzie link) zaraz obok adresu, PR i BL. Mozna to rozwiazac w formie statystyk, ze klikasz na "szczegoly strony" i wyskakuje ci:

Na dzien 23.04.2004 twoje linki zostana umieszczone na podstronach:

1x PR=4

345x PR=3

3124X PR=1...

Zawsze mozna to tez rozwiazac w formie punktow jakis (po przeliczeniach). Mi chodzi glownie o to, ze nie bedzie mi sie chcialo wrzucac jakiegos skryptu, plikow, chmodow, wchodzic do panelu itp. po to zeby zarzadzac 5 linkami... to ja juz wole pajaczka... taki system musi dawac KONKRETNE efekty, a nie oszczednosc czasu rzedu 2 sekund / miesiac...

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy takie informacje sa potrzebne, jesli ktos bedzie chcial sie wymienic na wszystkich podstronach a bedzie ich np. 10k to system sprawdzi losowe 10 podstron czy linki sa na nich wyswietlane.

Zrobie takie cos, ze jak sie wymienisz wlasnie z taka strona ktora ma 10k podstron 1 linkiem [max 1 link na jednej podstronie] a wstawisz np. 2 linki to standardowo kazdy z nich bedzie na 5k podstron, ale za pomoca suwaka bedziesz mogl ustawic, ze wazniejszy link ma zoststac wyemitowany na 8k podstron a mniej wazny tylko na 2k.

Co do informacji na jakich podstronach sa wyswietlane linki to przy np. 50.000.000 podstron potrzebowalbym z 10 dobrych serwerow dedykowanych a tak jak pisalem, system ma byc darmowy.

Istnieje mozliwosc podczepiania samych subdomen a nawet podstron, ale to bedzie wymagac wiecej pracy, wiec albo zdajesz sie na system albo sam wszystko "ukladasz" wybor nalezy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój plik od boxów wyczyściło do zera i w nagrodę dostałem błąd skryptu w lini 138. Co gorsze na stronie została ujawniona nazwa mojego pliku .php

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo zdajesz sie na system albo sam wszystko "ukladasz" wybor nalezy do Ciebie.

No to ja pasuje, a szkoda, bo mogla byc z tego fajna rzecz...

Ale z tego co wiem, juz wkrotce moje prosby sie spelnia :P

Nie mniej, zycze powodzenia.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój plik od boxów wyczyściło do zera i w nagrodę dostałem błąd skryptu w lini 138. Co gorsze na stronie została ujawniona nazwa mojego pliku .php

Nadpisal sie pewien plik na stara wersje, stad ten blad, zaraz dostaniesz maila z prosba o zmiane kodu.

No to ja pasuje, a szkoda, bo mogla byc z tego fajna rzecz...

To o czym pisales nie jest realne do wykonania a napewno nie oplacalne przy "manualnym" systemie wymiany linkow. Jesli ktos ma inne zdanie prosze sie wypowiedziec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Przydała by się kategoria nieruchomości

Mysle, ze mozna to podpiac pod Biznes i Ekonomia, podkategorie wprowadze jak bedzie duzo stron.

Ok,rozumiem ,że linki tematyczne bedą na razie "ogólnie tematyczne", dzięki, stronę o tematyce nieruchomości dodam jak powstanie taka podkategoria, bo linki o mydle i powidle nie sa mi akurat potrzebne.

seo tools reverse IP, duplicate class C IP range, IP to domain, IP to country,whois IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności