Skocz do zawartości

Webmachine.pl


Brad

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to nie jest nowy katalog tylko system wymiany :], nie ma sensu tworzyc 1000 podkategori jak nie ma tylu nawet stron.

Rozumiem Cie ale nawet jasli jest tylko kilkanascie stron w kat. biznes to nie wszyscy maja czas szukac wsrod nich tych z konkretnej tematyki np.nieruchomosci, bo sam adres www nie zawsze odpowiada tematyce danej strony. A tak na marginesie, to jesli to mial by byc system z dostepem do linkow tematycznych, gdzie sam wybierasz swoje linki to zestaw stron bioracych udzial w systemie na zasadzie spisu jak w katalogu nie zaszkodzilby zwlaszcza przy duzej ilosci uzytkownikow.

seo tools reverse IP, duplicate class C IP range, IP to domain, IP to country,whois IP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

<html>
<head>
</head>
<body>
<h1>whiteclaw.com</h1>

<?php
/* WebMachine.pl
wyswietlanie linków */

$wm_separator=" ";  // tekst oddzielajacy kolejne linki (bez uzycia HTML)
$wm_sposob="v";	 // sposób wysietlania linków ('h' - poziomo, 'v' - pionowo)
$wm_pogrubienie=0;	// 'waga' czcionki (1 - pogrubiony, 0 - normalny)
$wm_podkreslenie=1;   // podkreslenie linków (1 - podkreslone, 0 - niepodkreslone)
$wm_kursywa=0;		// styl czcionki (1 - kursywa, 0 - normalny)

require_once("XXXXXXXXXXeed.php");
wm_wyswietl_linki($wm_separator, $wm_sposob, $wm_pogrubienie, $wm_podkreslenie, $wm_kursywa);

/* koniec kodu do wyswietlania linków */
?>
<hr>
<?php
/* WebMachine.pl
wyswietlanie boxów */

$wm_styl=0;		 // styl boxów (1 - wlasny [ustawiony na stronie www.webmachine.pl], 0 - wybrany przez wlasciciela boxa)
$wm_sposob="v";   // sposób wysietlania linków ('h' - poziomo, 'v' - pionowo)

require_once("XXXXXXXXXXeed.php");
wm_wyswietl_boxy($wm_styl, $wm_sposob);

/* koniec kodu do wyswietlania boxów */
?>

</body>
</html> 

Taki mam kod na stronie, domena to www.whiteclaw.com no i dalej mam info, ze nie ma kodu na stronie, moze cos robie nie tak, ale nie wiem co? :)

Katalogi stron kdir i free web directory only english please!!! : system wymiany linków - Czyli zostań moim referralem w link vault

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Cie ale nawet jasli jest tylko kilkanascie stron w kat. biznes to nie wszyscy maja czas szukac wsrod nich tych z konkretnej tematyki np.nieruchomosci, bo sam adres www nie zawsze odpowiada tematyce danej strony.

Napewno gdy szukanie w kategoriach glownych bedzie klopotliwe powstana podkategorie. Aktualnie jest tak malo stron, ze niekoniecznie znajdziesz jeszcze jedna o nieruchomosciach. Pamietaj tez o tym, ze nie wszyscy beda chcieli sie wymieniac z "konkurencja", dlatego dobrze jest poszukac strony w ktorej zawartosci jest mowa o frazie ktora pozycjonujesz. Np. w takim serwisie o biznesie moze byc artykul o nieruchomosciach, mozesz zaproponowac adminiowi takiej strony wymiane linku tylko na jednej podstronie [malo tracisz a duzo zyskujesz], prowadzac rozsadna wymiane naprawde mozna duzo zyskac.

Taki mam kod na stronie, domena to www.whiteclaw.com no i dalej mam info, ze nie ma kodu na stronie, moze cos robie nie tak, ale nie wiem co?

Wlasnie widze, ze wiele osob nie ma aktywowanych stron... sprawdz czy require_once("XXXXXXXXXXeed.php"); jest taki sam jak nazwa plikow na serwerze. Jesli tak to czy pojawia sie jakis blad na stronie, jesli nie przeinstaluj strone [nowe pliki i kody]. Napisz jaki skutek przyniosly wyzej opisane operacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popracowałbym nad zabezpieczeniami smile.gif. Wyłączam JS i "róbta co chceta"

Nie rozumiem za bardzo, po wylaczeniu JS u mnie poprostu skrypty JS nie odpalaja sie.

A ha no i ta tabelka z linkami (katalog) inaczej wygląda i działa pod IE i FF.

Trzeba nad tym jeszcze troche popracowac ale narazie sa pilniejsze rzeczy do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Pomysł może i zacny ale IMHO duuuży falstart. Tego nie da się nazwać betą - to pre-alpha, której nie udostępnia się nikomu. Wygląda na to, że nawet sam jeszcze nie przetestowałeś tego systemu od deski do deski. Jeśli to zrobisz, wypuszczaj dopiero do testowania na forum. Taka moja uwaga. Mimo wszystko z ciekawością śledzę jak to się rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomen: Falstart - przedwczesne wystartowanie, tak jak juz wczesniej napisalem startu nie bylo. Na moim serwerze, na moich stronach system dzialal bez zarzutu [na przegladarkach FF, IE oraz Opera]. Po to sa betatesty, zeby sprawdzic jak sobie system bedzie radzil na innych serwerach i stronach. Okazalo sie, ze zostala uzyta funkcja z PHP5, ktorej nie ma we wczesniejszych wersjach tego jezyka, trzeba bylo ja zmienic, okazalo sie ze np. Mozilla 1.7 nie obsluguje drag&dropa uzytego w WM, byl problem z kodowaniem stron, trzeba bylo zrobic rozpoznanie i tak moge wymieniac... jest masa bledow, ktorych u mnie nie bylo. Pozatym nie widze nic zlego w prowadzeniu betatestow jednego algorytmu, nie wspominajac juz o calym systemie. Programowaniem zajmuje sie juz wiele lat i wiem w ktorym momencie nalezy testowac oprogramowanie tak aby caly proces pisania aplikacji byl przeprowadzony z optymalna szybkoscia. Jesli masz inne zdanie akceptuje je, kazdy ma do niego prawo, ale jak dla mnie watek z "falstartem" jest skonczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazalo sie, ze zostala uzyta funkcja z PHP5, ktorej nie ma we wczesniejszych wersjach tego jezyka

ROTFL! To widać dla kogo był pisany skrypt. No effence, ale takie akcje to już przegięcie. php5 to jest baaaardzo nowa wersja. Na większości serwerach go nie ma.

Nie rozumiem za bardzo, po wylaczeniu JS u mnie poprostu skrypty JS nie odpalaja sie.

Chodzi o to że walidacje (np. rejestracja) masz zrobioną pod JS. Wyłączam js i podaje co chcę i jak chcę.

blog o apple | highlab.pl - blog technologiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

php5 to jest baaaardzo nowa wersja

No sorry, ja na swoich serwerach mam PHP5 juz z pol roku, poprostu nie wiedzialem ze ta funkcja jest kompatybilna tylko z najnowszym PHP.

Zachecam do instalacji wszystkich stron i wymian linkami/boxami oraz zglaszania ewentualnych problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeinstalowałem i nic, przeinstalowałem znowu i mam teraz:

Nieprawidłowy odczyt z pliku b3b922c0e0cf01b6d85f.phpNieprawidłowy odczyt z pliku b3b922c0e0cf01b6d85f.php ...

a w tych plikach textowych mam cos jak: &&&&&&&&&&&& nie wiem czy to dobrze czy zle.

Robilem na whiteclaw.com i whiteclaw.com/index.php

Jesli moge podac jakies dodatkow informacje pomocne przy testowaniu sluze pomocą.

Katalogi stron kdir i free web directory only english please!!! : system wymiany linków - Czyli zostań moim referralem w link vault

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ktorym kroku instalacji pojawia sie ten blad?

Najlepiej usun pliki instalacyjne, sciagnij je jeszcze raz, ustaw chmod 666 dla plikow TXT, jesli wybrales wymiane linkami i boxami wklep 2 kody [to wazne, poniewaz za kazdym razem kod jest inny].

Walidacja jest juz OK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shpyo jeśli nie masz na serwerze PHP 5, to może poproś admina, aby go wgrał :)

Co do serwisu, to moje pierwsze spostrzeżenie:

Design serwisu cieszy oko, ale przy dodawaniu nowej strony, ciężko przewinąć suwak od razu na jakąś wartość.

Przydała by się tam podziałka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności