Skocz do zawartości

Webmachine.pl


Brad

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem pod dużym wrażeniem tego co zrobiłes - brzmi fantastycznie

Zarejestrowałem sie juz jakis czas temu jednak dotychczas nie wrzuciłem żadnej strony do systemu - co zaraz uczynie !

Bardzo fajny system i co ważne tak naprawde nie masz żadnej konkurencji bo co by nie powiedziec to jest cos zupełnie innego niż Linkor, LinkMe czy jakikolwiek inny system...

I'm realy impressed ! ;)

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

I jeszcze jedna mała sugestia - czy tematyka strony nie powinna być czasem ustlana na podstawie miejsc strony w google na konkretne frazy ?

Zagadnienie AnchorPR jest jak narazie zupełnie pominięte w systemie... A to po AnchorPR Google ustala przynależność tematyczna serwisu i tenże AnchorPR jest przonoszony przy pomocy linka na inne strony !!

Wyjątkowe szkolenia o marketingu internetowym!

Współorganizowane przez

SprawnyMarketing.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tematyka strony nie powinna być czasem ustlana na podstawie miejsc strony w google na konkretne frazy ?

Zagadnienie AnchorPR jest jak narazie zupełnie pominięte w systemie... A to po AnchorPR Google ustala przynależność tematyczna serwisu i tenże AnchorPR jest przonoszony przy pomocy linka na inne strony !!

Musielibyśmy udostepniac dane dotyczące fraz z których serwis ma najwiecej wejśc a to mogłoby byc szkodliwe ze wzgledu na dzialania konkurencyjnych serwisow atakujacych pozycje dajace dużą liczbe odwiedzin.

Dlatego najlepszym rozwiazaniem jest podanie tematyki przez administratora strony i zweryfikowanie jej przez osobe chcacą podjac wspołprace z danym serwisem.

Także AnchorPR może byc oceniany indywidualnie przez użytkowników systemu [zazwyczaj znajduje się on w metatagach i treści strony, można też skorzystac z komendy link: i poprostu sprawdzic anchor w np. katalogach], system raczej nie powinien ujawniac tych danych z wyżej wymienionego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System mial wystartowac po tygodniu prac, niestety musze rozczarowac wszystkich oczekujacych poniewaz stwierdzilismy, ze trzeba wprowadzic w czyn kilka naszych pomyslow jeszcze przed startem. Na pocieszenie dodam, ze juz od startu WebMachine.pl bedzie pozwalal na doslownie dowolne zarzadzanie linkami na podstronach, beda tez przydatne narzedzia pomocne w dobieraniu partnerow, ktore zaoszczedza nasz czas lokalizujac strony spelniajace nasze wymagania z ktorymi najkorzystniej bedzie podjac wspolprace.

Zapraszam do dalszych testów i aktywowania wszystkich stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Technologia juz przemyslana, teraz tylko implementacja testy i optymalizacja:)

Moze to troche potrwac ze wzgledu na zaawansowana technologie i wysokie mierniki bezpieczenstwa, ale mysle, ze oplaci sie czekac :)

Wy czekajcie na system a ja czekam na informacje od was dotyczace ewentualnych bledow, thx :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy czekajcie na system a ja czekam na informacje od was dotyczace ewentualnych bledow, thx :rotfl:

Brad, a moze jakas pomocnicza wycena (jak seo-liczniki.info) typu "link na tej stronie wart jest ~ X zl" zeby moc sobie porownywac wszystkie czynniki razem (BL, wiek, PR) ?

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam już prawie tydzień na odblokowanie mojej strony i nic. Myślę, że gdyby zależało Ci na promocji serwisu to, przynajmniej w pierwszej fazie, powinieneś bardziej zadbać o kontakt i userów. A tak to tylko pijar robisz...

ps. z łatwością podwoiłabym Twój index, ale tak to nic z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brad a mozesz dac mozliwosc rezygnacji np. z linkow? Tzn jesli chce sie wymieniac tylko boxami to musze i tak dac 1 link. A ja linkami nie chce sie wymienac, niby moglbym ignorowac propozycje wymiany linkiem.. (problem w tym, ze dostaje same propozycje wymiany linkiem).

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brad, a moze jakas pomocnicza wycena (jak seo-liczniki.info) typu "link na tej stronie wart jest ~ X zl" zeby moc sobie porownywac wszystkie czynniki razem (BL, wiek, PR) ?

Chcialem cos takiego stworzyc, napisalem nawet topic na tym forum, ale nikt nie byl w stanie podjac wyzwania i wspolnie stworzyc wzor szacujacy wartosc linka.

Czekam już prawie tydzień na odblokowanie mojej strony i nic.

Hmmm, testowa strona po tygodniu poleciala, widzisz, nikt sie nie odzywa a my myslimy ze wszystko gra, sprawdze to.

Brad a mozesz dac mozliwosc rezygnacji np. z linkow?

Ok, nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności