Skocz do zawartości

Webmachine.pl


Brad

Rekomendowane odpowiedzi

Chce sie poskarzyć!!! Mnie ostatnio cały czas proponują strony dużo słabsze od moich:)

O swoim pr 3 nie wspominam, no bo to guzik warte, tresc w zasadzie też standartowa, opisy, filmiki, dowcipy.

No ale mam kilka tys. bl, dobre serwery, a proponują same darmowe yoyo, 1-2 bl, pr0, 50 linków wychodząchych.

Aha, jeszce bym zrozumiał, gdyby dawali swoje 10 linków za mojego jednego, ale chcą jeden do jednego. Publika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale Brad, stworzyłeś fajny system, ludzie sie zwracają do siebie z ofertami jak w dziale wymiany linkami.

Ale pozostała psychologiczna pulapka, jak w innych systemach, dac mnej dostac więcej. Nie mówie o jakosci stron, sama matematyczna strona, bl, pr, site, ilosc wychodz. Jak dajesz w dziale wymiany linkami strone na wymiane - proponują różnie, ale przynajmnej porównywalne po mocy, "matematycznie"

A tu, choroba, każdy mnie za moe 5k bl proponuje swoje bl0. Przecież to nie linkor, ludzie, tu się wymieniamy

z żywymi ludzmi a nie z maszyną, to nie ten wypadek, że trzeba "wydymać system":P

p.s. jest jeszce renome, wiem, że z pewnymi osobami moge sie wymienić i troche strace na bl, pr, ale też wiem, że znam tych osób pare lat i ich bl pr na pewno urośnie. Ale tych osób jest z 10. A reszta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu, choroba, każdy mnie za moe 5k bl proponuje swoje bl0. Przecież to nie linkor, ludzie, tu się wymieniamy
Właśnie po to został stworzony ten system, nie musisz dawać swojego linka na stronie z 5k BL w zamian za 0BL :P W przyszłości możemy zrobić ograniczniki, będzie można zaproponować wymianę tylko wtedy gdy strona spełni Twoje "matematyczne" kryteria.
z żywymi ludzmi a nie z maszyną, to nie ten wypadek, że trzeba "wydymać system":P

Niektórzy myślą, że dodając śmiecie dostaną złoto ;) ale nie w przypadku Machiny ;).

Ale tych osób jest z 10. A reszta?

Reszta tkwi jeszcze w linkorach itp ;) nie twierdze, że to jest złe, ale dlaczego nie spróbować czegoś nowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i prosze, nie skonczyłem jeszcze pisać post o "nierównych" propozycjach, dostałem kolejną, chyba się skusze i publicznie wymienie adres, za moje kilkanaście tys. bl dość spory site i pr3 (pies tam ten pr lizał, no ale jednak) i jednak wykupionąjako tako domenke dostałem propozycje, prosze bardzo - pytak.no-ip.org/~pstutorials

Kosmit z romantycznym nikiem jochan szczodro zaproponował mi jedną podstronkę, co sie nie otwiera w ogóle. skąd takie ludzie się biorą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróbcie powiadamianie o propozycji tongue.gif bo złożyłem kilka parę miesięcy temu i nikt nie pamięta, albo więcej takich mailingów jak niedawno ;]

Nie chcemy zapychać skrzynek w interesie użytkowników jest sprawdzanie wymian.

Ps. Brad świetne narzędzie, szkoda że tak mało ludzi z niego korzysta.

Tych którym system się podoba zapraszam do umieszczenia o nim informacji w stopce, nie mamy PP ponieważ chcemy dawać całą moc, dlatego liczymy na na bezinteresowne promowanie systemu przez zadowolonych użytkowników.

skąd takie ludzie się biorą?

Jak to mówi przysłowie "są ludzie i ludziska" :D Najważniejsze jest to, że takiej wymiany nie musisz akceptować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem ciekawa propozycje wymiany: www_matesss.webd.pl/bitwarez/

Chyba się skusze - tak dużo podstron i jeszcze taka uniklana tematyka :)

@Brad system zrobiłeś bardzo fajny. Ale niestety tyle czasu już jestem w tym systemie i jeszcze nie doszło z mojej strony do ani jednej wymiany. Mimo, że sam też ludziom proponowałem niestety bez odpowiedzi :/ a jak już dostawałem propozycje to taką jak ta wyżej.

I mam jeszcze małe pytanko powiedzmy że mamy stronke słabą bo zaczynamy ją promować i powiedzmy ma ona Pr=3 taka tam sobie stronka i wymieniamy się powiedzmy za 3 linki z PR=4. Za jakiś czas jednak przy intensywnej promocji moja strona nabiera wiekszej wartości Pr=5, 20K BL etc. a strona z którą sie wymieniałem ma spadek na PR=3. Czy istnieje coś takiego jak renegocjacja wymiany linków, czy jestem skazany na niekorzystną wymiane?

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WebMachine w przeciwieństwie do innych systemów nie pobiera prowizji i nie posiada PP. Dlatego możliwości reklamowe są mniejsze niż w przypadku pozostałych systemów, stąd ta niewielka jak dotąd liczba stron. Powiem szczerze, że dużo zależy od użytkowników, jeśli wykorzystacie link z Waszymi stronami tj. www.webmachine.pl/user/nazwa/ i/lub zaproponujecie system znajomym to liczba stron będzie szybko rosła. Udostępniam ze swojej strony darmowe narzędzie, chciałbym żeby użytkownicy to docenili i polecali system a nie narzekali, że jest mało stron.

I mam jeszcze małe pytanko

Możesz znaleźć jeszcze raz tą stronę wpisując jej adres w wyszukiwarce i zaproponować wymianę ponownie. Można też się komunikować z innymi użytkownikami poprzez skrzynkę PM [ https://www.webmachine.pl/pw.php ]. W przyszłości będzie możliwość negocjacji wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No to już nic nie stoi na przeszkodzie żeby system ten został jednym z lepszych. Ostatnia przeszkoda padła.

Dzięki Brad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności