Skocz do zawartości

Światowy Dzień AIDS w Google...


przemko77

Rekomendowane odpowiedzi

zero 3 czy nie znalezienie jakiś grafik oznacza że nie znajduje takich grafik politycznych popatrz na kode tej strony i powiedz że jest wszystko zrobione aby zindeksowało te grafiki??

z moich stron jest zindeksowanych wszystkich maksymalnie 57 grafik a jest mnóstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ana prawde chodzi tylko i wyłącznie o domenę chińską i o winiki chińskie... a I tak zostało kompletnie zablokowanie G w Chinach.

A powiem Tak:

Nie wiem ile masz lat ale za moich czasów Katyń nie istnial i dzieki temu książki z drugiego obiegu o tym temacie były dużo bardziej interesujące dzięki temu...

Więc nieważne co i jak się mówi ważne że się mówi a w chinach tym bardziej...

Przecież każdy kto chce dowie się jak wyświtlić wyniki G z innych krajów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(o Google) A według mnie nie powinna być wrażliwa i uczuciowa. Powinna być przede wszystkim rzetelna, a to w pewnym sensie przeczy wrażliwości i uczuciowości. Nie powinna tez ulegać żadnym wpływom, czy to politycznym czy społecznym.

- według Ciebie. Bo Ty jesteś uczestnikiem forum o optymalizacji kodu pod wyszukiwarki. Biernym lub aktywnym koderem. Ale z wyszukiwarek korzystają też świeżo upieczone matki, rozwydrzone nastolatki, romantyczni kochankowie i panowie po czterdziestce. Większość z nich widząc stronę tytułową czy wyniki, nie myśli o aptekarskiej dokładności rankingu czy algorytmach jego sortowania. Po prostu klika. I świeżo upieczonej mamusi robi się miło jak widzi na Google zdjęcie pięknego bobasa, nastolatka czy kochankowie uśmiechną się jak zobaczą serduszko, a panowie po czterdziestce uśmiechną się, jak zobaczą zdjęcie pań przed dwudziestką. :)

A z przyjasnego Google wywołującego nasz uśmiech korzysta się milej niż z zimnego, wyrachowanego X. Milej, więc częściej. Częściej, więc więcej kasy.

(Edit: dopisek)

Jeż, nie myślałeś o jakimś blogu?

- no chance, ale piszę ciekawą książkę o krakowskim środowisku branżowym i myślę że za pewien czas drogo ją sprzedam. A, zapomniałem się pochwalić:

wyniki.jpg

:)))

Teraz to się śmieję, ale - jeżeli Wy nie robiliście to tego nie znacie - to potężny stres, o wiele silniejszy niż spadek w Google z pierwszego na drugie miejsce, choć wtedy też trzęsą się ręce. :)

za moich czasów Katyń nie istnial

- istniał i istnieje nadal. :)

Google (...) na razie w politykę się nie miesza

- tak jak mówiłem tutaj, mieszanie się w politykę lub nie, to nie kwestia postanowień, etosu, honoru, czy innych górnolotnych sformuowań które można w kapitalistycznej rzeczywistości spokojnie wsadzić do kosza, lecz zwyczajnej, zimnej kalkulacji finansowej.

Nie słyszałem o chińskiej cenzurze (choćby od moich znajomych z Chin), ale skoro Google chce przejąć chiński rynek wyszukiwarek przed MSN, to jest to logiczne, że robi dokładnie to, co w/g tęgich umysłów siedzących gdzieś na górze jest najbardziej korzystne dla osiągnięcia tego celu.

Z resztą, cytując siebie z wykładu - w realiach e-biznesu, globalizmu i korporacjonizmu. Jeżeli nie zapłacę podatku, co najwyżej dostanę karę finansową. Jeżeli kogoś zabiję, co najwyżej wsadzą mnie na parę lat. Ale jeżeli bez możliwości tego obejścia, dożywotnio zbanują mnie w wyszukiwarkach, to spokojnie mogę iść umrzeć z głodu pod mostem. :)

Wy to sobie kupcie terenówkę (...)

- a słyszałeś to?

- Tato, tato, już nie jestem prawiczkiem!

- Świetnie synu, siadaj i opowiadaj jak było!

- Eee... No właśnie z siadaniem jest trochę gorzej... :)))

Pozdrawiam, J. :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeż a pół żartem pół serio a od tamtej pory to zero seksu?? Bo jak nie to se podrzyj ten papier.

Czerwony Kapturek idzie przez las z krzaków wyksakuje wilk i ją gwałci.

Po stosunku czerwony Kapturek pyta:

- Wilku a zaświadczenie o negatywnym wyniku badań na HIV masz?

- Tak mam

- To se podrzyj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sid: Od testu zero. I 11 złamanych serc :( w tym 4 damskie. :)

Korzystając z okazji, przy przypadkowych kontaktach:

- Podczas seksu ZAWSZE używaj gumek

- Jednej gumki używaj TYLKO 1 RAZ

- Przed imprezą dokładnie 'się obejrzyj' i nigdy się nie fukaj kiedy jesteś skaleczony

- Nigdy nie używaj śliny ani lubrykantów na bazie tłuszczu (oliwki, wazelina); używaj wyłącznie na bazie wody (żele).

- Kontroluj czy gumka się nie zsuwa!

- Na wszelki wypadek nie kończ w partnerce (wiem, wiem, to fajne ;), ale ryzykowne).

- Jak usłyszysz "PUFFFF" to przerwij zabawę, wycofaj się i albo zacznij się martwić, albo zmień ogumienie, albo zbieraj na obrączkę ;)

- Jak usłyszysz "PUFFFF" trzeci raz, pomyśl poważnie o założeniu rodziny ;)

Seks o wysokim stopniu ryzyka: waginalny, analny, lodzik (rola pasywna)

Seks o niższym (ALE NADAL!) stopniu ryzyka: lodzik (rola aktywna), minetka

Necking jest raczej bezpieczny. Petting i rimming jest niebezpieczny kiedy na skórze są owrzodzenia/zadrapania (nawet mikroskopijne). Nie stwierdzono zakażeń przez głęboki pocałunek.

Po KAŻDYM bardziej lub mniej przypadkowym zbliżeniu musisz być świadomy że być może od paru chwil jesteś nosicielem HIV.

Przewidywana ilość osób zakażonych do dzisiaj: ok. 20 000. Czyli, kiedy idziesz ulicą i widzisz 2 tys. osób, średnio jedna z nich jest nosicielem wirusa. Tylko u co drugiego nosiciela zdiagnozowano obecność wirusa.

By zrobić test, musisz odczekać min. 3 miesiące od podejrzanego zbliżenia. Ewentualne wyniki wyjdą sprzed 3 miesięcy lub dłużej. Test to "zwykłe" badanie krwi, poprzedzone ankietą i rozmową z psychologiem. W każdym mieście wojewódzkim można wykonać test anonimowo i bezpłatnie.

Polecam strony:

www .aids.gov.pl/

No i te, w końcu pisał mój znajomy:

kph.lgbt.pl/pomoc/pomoc_hivaids.html

kph.lgbt.pl/pomoc/pomoc_hivaids_6.html

kph.lgbt.pl/pomoc/pomoc_safersex.html

Ufff.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemko 77 przepraszam a nie denerwuje Ciebie zmiana logotypu google w trakcie Olimpiady?? Lub na boże narodzenie??

Nie, nie denerwuje mnie. Źle mnie zrozumiałeś, interesowało mnie zdanie uzwytkowników forum na ten temat, nie przedstawiłem swojej opinii o "uczłowieczaniu" czy "upolitycznieniu" Google.

Popatrz na ludzi którzy zamieścili linki do Serce dla Marcina czy pomoc Michalinie...

Chwalebne jak najbardziej, ale zauważ jak rozbieżne są powody linkowania.

Linkujący do Serce dla Marcina czy pomoc Michalinie robią to z czystych pobudek serca, natomiast za decyzją G stoi sztab ludzi z Marketingu i PR, co z czystym sercem ma jakby mniej wspólnego.

według Ciebie. Bo Ty jesteś uczestnikiem forum o optymalizacji kodu pod wyszukiwarki...

Trafne spostrzeżenie, nie sposób Ci odmówić racji.

Przy okazji... straszne jak bardzo zawodowe podejście do Google może zagłuszyć "ludzkie" postrzeganie wyszukiwarki, takie jak pięknie opisał

jez w swoim poscie =D>

Wierzysz w bezstronność, apolityczność JAKICHKOLWIEK mediów?

Nie wierze aby te słowa miały dziś inne znaczenie jak tylko i wyłącznie frazesu. Niestety... Zresztą wszechobecna polityka i reklama są powodem że przestałem prawie oglądać TV.

I ja tez dorzucę coś...

Scena w sypialni. Dwóch pedałów uprawia sex. Jeden mówi

Dzisiaj musiałem zrobić test na AIDS.

Co?!! Co ty, dopiero teraz mi to mówisz?!!

Tylko żartowałem, lubię jak Ci się kurczy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności