Skocz do zawartości

Angielskie katalogi - Czemu mnie nie chcą


marcin_dance

Rekomendowane odpowiedzi

To zapomnij o wpisach w dużej części angielskich katalogów

Moze jakas porada?

Pozycjonowanie i reklama Reklamedia.pl - Pozycjonowanie - Reklamy Porady, opinie, newsy i przemyślenia o SEO. Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapomnij o wpisach w dużej części angielskich katalogów

Moze jakas porada?

WI777 ma wiele racji. Definitywnie powinieneś zmienić zarówno TITLE jak i DESCRIPTION. I nie patrz co tam masz na stronie czy nie masz. W ładnych zdaniach, z zawatymi słowami kluczowymi musisz coś wymysłić sensownego. Bez wymieniania po kolei co się na stronie ma.

I druga sprawa, nie możesz wyłącznie narzekać, że CIe odrzucają katalogi, lub w ogóle omijają. To niestety po części tak już jest. Każdy ma z tym kłopot. Trzeba non-stop szukać katalogów i próbować dodawać, nie patrząc że w jednych cię przyjmą a w drugich nie. Pisałem CI z angielskimi katalogami jest inaczej niż z polskimi. W Polsce płatnyc katalogów jest znikomy procent. Angielskie przyjmują często za darmo, ale mają też opcje płatne. I chyba nie trzeba zgadywać które wpisy ich interesują. Wszyscy manipulują katalogami według własnych potrzeb.

Więc dodawaj. Oczywiście TITLE I DESCRIPTION zmień, zawsze coś może pomóc, a jeszcze lepiej zmień LAYOUT strony. Żaden z moderatorów katalogów nie czyta co tam masz na stronie, rzuca tylko okiem i decyduje.

No i nie tylko katalogi istnieją. Poszukaj artykułów, napisz parę zdań, wbij trochę komentarzy, a linki się zbierają. Powiem Ci, że z żadnego katalogu (poza DMOZ,Yahoo) nie dostaniesz linka wyższego niż PR=5. Zresztą nawet za PR=5 i tak musisz zapłacić. Za to artykułem lub komentarzem można zarobić linka za darmo i to z wyższych PR.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się wejdzie na tą strone to naprawde nic się nie da znaleźć. Wszędzie widze reklamy, nawigacja gdzieś pochowana. Typowe MFA.

Albo chcesz zarabiać na adsense albo robić porządną strone dla ludzi. Bo założe się ze 80% userów to wchodzi na strone i albo odrazu ucieka, albo robi to via reklamy.

Przerób strone troche dla ludzi, wyciągnij te treści wartościowe na wierzch.. Rozbuduj strone..

Według mnie to tam aż się prosi zrobić jakiś dział o madonnie :) Jakieś artykuły, biografie, teksty piosenek itp :P Więcej miejscw których można wsadzić reklamy.. (dalej to będzie MFA ale takie lepsze ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności