Skocz do zawartości

Zatrudnienie prawcownika


warol

Rekomendowane odpowiedzi

@SzlafRock, Dobrze, że tych ludzi nie chciałbyś od razu np. odstrzelić tylko wolisz wykorzystywać. Nie ma jak to poszanowanie drugiego człowieka.

 

Jeśli chodzi o program to ten dopiero ruszy jeśli się nie mylę od pierwszego lutego. Z tego, co  mi wiadomo rotacja na stanowisku nie będzie możliwa, choć finalnie to pewnie będzie bardzo indywidualny temat zależny od punktu widzenia koordynatora projektu w PUPie.

SEO Sklep Grupa MMarketing. O biznesie na: https://dlafirm.eu. LB zawsze terminowo: Mama Marketing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

tylko wolisz wykorzystywać. Nie ma jak to poszanowanie drugiego człowieka.

 

Ja właśnie nie wykorzystuję ludzi z UP aby dostać dofinansowanie. Zatrudniłem kilka razy aby dać pracę. Dofinansowania żadnego nie brałem. Nic złego nie napisałem tylko prawdę.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tylko wolisz wykorzystywać. Nie ma jak to poszanowanie drugiego człowieka.

 

Ja właśnie nie wykorzystuję ludzi z UP aby dostać dofinansowanie. Zatrudniłem kilka razy aby dać pracę. Dofinansowania żadnego nie brałem. Nic złego nie napisałem tylko prawdę.

 

 

prawda czasami ludzi boli :zeby:

 

bezrobotni teraz już nie lubią być bezrobotnymi - nowe trendy to stać się bezrobotnym inwalidą - PFRON daje o wiele więcej i łatwiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzlafRock, Nie chodziło mi o wykorzystywanie ludzi dla otrzymania pieniędzy z UP, bo tych czasem nie opłaca się brać. Chodziło mi o wrzucanie wszystkich do jednego wora. Masz po części rację z tym, że można tam trafić na problematyczne osoby ale to, że kilka z nich nie spełniło Twoich oczekiwań bo być może coś było tego przyczyną nie znaczy przecież, że wszyscy są tacy sami.

SEO Sklep Grupa MMarketing. O biznesie na: https://dlafirm.eu. LB zawsze terminowo: Mama Marketing

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie śmiać mi się chce z waszych wypowiedzi widać że w ogóle nie wiecie jak rynek pracy w Polsce funkcjonuje choćby i to :

 

 


Ja właśnie nie wykorzystuję ludzi z UP aby dostać dofinansowanie. Zatrudniłem kilka razy aby dać pracę. Dofinansowania żadnego nie brałem.

Nada się robol to dostanie 1200 jak nie to 10 czeka w kolejce.


można tam trafić na problematyczne osoby ale to, że kilka z nich nie spełniło Twoich oczekiwań bo być może coś było tego przyczyną nie znaczy przecież, że wszyscy są tacy sami.

 

Po  pierwsze  jeśli chcesz dobrego pracownika lub fachowca to trzeba mu zapłacić i nie ma zlituj w UP takich nie ma nie będzie.

 

Po drugie nikt nie zatrudnia aby "dać pracę" tylko aby mieć zysk z pracy najemnika więc Szlafroczku opowiadasz bajki jaki to jesteś wspaniałomyślny.

 

I po trzecie jeśli ktoś zatrudnia pracownika choć nie wie czy będzie miał zysk z tego pracownika to powinien zmienić profesję dla własnego bezpieczeństwa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że najemny pracownik wykorzystuje SzlafRocka i vice versa.

Ostatecznie wszyscy zyskują, chyba że lepiej skasować firmę SzlafRocka i zostawić pracownika na bezrobociu?

 

Sorki, że tak osobiście - lepszy przykład ;D

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze w temacie wypowiadają się znawcy tematu którzy nie dość ze skorzystali , korzystają  z dobrodziejstw  dotacji UP to jeszcze pozatrudniali z dzięki programom pracowników  a reszta to se po prostu jak zwykle pisze żeby pisać  :)

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorki, że tak osobiście - lepszy przykład

 

Lepszy przykład.

Szlafrock nie prowadzi "biznesów" tak jak twoje ze stopki. :) Także, jego firma szybko nie upadnie. Przez 25 lat nie upadła to i teraz nie upadnie. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nada się robol to dostanie 1200 jak nie to 10 czeka w kolejce.

 

To w takim razie jak chcesz sprawiedliwie dzielić dobra, które są ograniczone? (np. pieniądze).

 

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dużo się jeszcze musisz nauczyć. Dużo. Ale życie Cię nauczy.

 

Życie już mnie nauczyło że nawet krezusi ( w mojej okolicy) chcieli abym pracował dla nich za darmo.

 


To w takim razie jak chcesz sprawiedliwie dzielić dobra, które są ograniczone? (np. pieniądze).

 

Sprawiedliwie? przecież coś takiego jak sprawiedliwość nie istnieje - jak już pisałem zatrudniasz pracownika aby mieć zysk z jego pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawiedliwie? przecież coś takiego jak sprawiedliwość nie istnieje - jak już pisałem zatrudniasz pracownika aby mieć zysk z jego pracy.

Nie no, przecież możesz sprawiedliwie go wynagrodzić za jego pracę.

Zysk z pracy pracownika oczywiście, po to jest pracownik i firma go zatrudniająca. Idąc Twoim tokiem rozumowania musiałbyś oddać całość $ z jego pracy, a wtedy by nie miało to sensu bo po co zatrudniać pracowników?

Pozycjonowanie, audyt stron www i inne usługi SEO.

 

                          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacenie więcej niż jak najmniej, to rozdawnictwo. To kwestia tego czy to "jak najmniej" jest właściwie oszacowane. Wykorzystywanie z punktu widzenia biznesowego jest jak najbardziej wskazane. Może to brzmi okropnie, ale znam dokładne przykłady upadku z powodu miękkiego serca. Nie da się inaczej. To w Twoim interesie jest walka o jak najwięcej.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności