Skocz do zawartości

LINUXPL - OSZUSCI !


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

299$ i masz wieczna licencje. Płacisz raz i masz, jak chcesz zmienić ip wysyłasz maila do supportu i masz zmienione, Poczytaj tez o instalacji DA na serwerze. Niby czemu wszyscy sa tacy chętni do zakupu tych licencji jako pośrednicy ?

Bo tak jest taniej ? I niektórzy wolą polską fakturę. No ale trzeba wiedzieć gdzie kupić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 32
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Netelektryk nie zgodzę się z twoją logiką, bo to by oznaczało, że ten kto kupił tam hosting, sam sobie jest winny i nie powinien dochodzić swoich praw. Jeśli ktoś sprzedaj coś, jasno określonego( konto z takimi i takimi parametrami) i chcę jakąś cenę, to ja się nie zastanawiam, czy mu się to opłaca, tylko czy mi się opłaca. Jasne mogę zaczerpnąć informacji o firmie w sieci lub u znajomych, ale nie ma takiego obowiązku. Jednak jeśli za tą cenę, którą zapłaciłem, nie dostaje tego co mi obiecano, mam prawo domagać się zwrotu kasy ! i tak samo postępuje jeśli kupie zabawkę w sklepie która kosztuje 5 zł jak z laptopem za 5k zł, jeśli coś się psuje to idę i do skutku wymieniam lub żądam zwrotu pieniędzy. Sprzedawca nie może zrzucać na mnie odpowiedzialności za to, że sprzedaje gó*****y towar. Jeśli się od tego wymiguje idę do PIH, sądu lub na policje. Jeśli więcej osób by tak postępowało to rynek by się oczyścił z tych wszystkich małych cwaniaczków, co sprzedają gówniane linki na allegro za 2 zł, programy przyspieszające kompa za 1 zł itp. ( złotówka to niby nic, ale jak wpłaci mu 20-30 tyś osób to już jest coś ).

Ale się rozpisałem ;) Chciałem tylko napisać że denerwuje mnie podejście kupiłem coś tanio, to moja wina że się dałem oszukać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mi trochę przypomina aukcje allegro na których można było kupić ''promocyjnie'' darmowe skrypty i niezarejestrowane domeny ;)

Czasem takie rzeczy zdarzały się na efuturo.pl, po napisaniu jakiegokolwiek postu krytyki temat był kasowany. Aż się zainspirowałem do poczytania ich forum ;)

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności