Skocz do zawartości

[Wykonam] Teksty bardzo wysokiej jakości - od precli po artykuły prasowe


coldpl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Potrzebujesz wysokiej jakości tekstów na bloga, stronę internetową lub do newslettera? Bloger, felietonista i copywriter z wieloletnim doświadczeniem wykona profesjonalne artykuły w atrakcyjnej cenie.

Oferta
Mój cennik i lista usług są przejrzyste. Po prostu oferuję wysokiej jakości teksty:

  • SEO – wszelkiego rodzaju teksty preclowe i katalogowe. Cena: 2,5/1000zzs

  • Zapleczowe i synonimizowane – Najwyżej jakości synonimy. Cena: 4zł/1000zzs (przed wygenerowaniem)

  • Blogowe – tematyka dowolna (poza branżą medyczną). Cena: 8zł/1000zzs

  • Sprzedażowe – napisałem wiele tekstów mających jeden cel: Sprzedać! Cena: 20zł/1000zzs

  • Informacje prasowe – potrzebujesz solidnego tekstu dla partnerów prasowych? Napisz do mnie. Cena: 80zł/sztuka

  • Artykuły prasowe – interesuje mnie wyłącznie tematyka finansów i nowych technologii. Cena: 50zł/1000zzs

  • Newsletter – podobnie jak w przypadku tekstów sprzedażowych newsletter powinien przekładać się na konwersję. Cena: 50zł/sztuka

Jako że jestem studentem interesują mnie wyłącznie zlecenia do 40tys znaków tygodniowo (70tys w przypadku tekstów SEO i zapleczowych). Pracuję głównie w weekendy, więc nie zawsze mogę przygotować większą ilość na drugi dzień. Rozliczam się na podstawie umowy o dzieło (spisujemy ją przed zleceniem – nie pracuję „na gębę”).

 

Moje teksty nie są najtańsze, ale na pewno są dobre :)
 
Kontakt:
lukasz@finanseodpodstaw.pl

 

Zapraszam na mojego bloga finansowego. Znajdziesz na nim m.in kurs seo dla blogerów i dowiesz się co to jest faktoring?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności