Skocz do zawartości

Program do zapuszczania muzyki na imprezach


Carnagge

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jakiegoś prostego programu do zapuszczania muzyki na imprezach tylko chodzi mi konkretnie o to, żeby miał taką funkcję, że piosenka która już poleci jest usuwana z playlisty. To jest najważniejsza rzecz, a fajnie jakby miał takie opcje jak:

- tworzenie kolejki utworów

- zakładki z playlistami umożliwiające łatwe przełączanie się na inne playlisty

 

Teraz problemem jest to, że puszczając muzykę np. z foobara na shuffle i zmieniając utwór ręcznie (w sensie ktoś coś tam sobie wybiera z listy) to ponownie później losuje te same utwory, co już były, a tego chciałbym uniknąć.

 

 

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winamp to zrobi. Nie powtórzy utworu aż przeleci cała playlistę.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mcmagik - tak, ale jak nagle sam zmienisz kolejność w sensie klikniesz na jakiś utwór to lista się chyba zresetuje? i wtedy to jest traktowane jakbyś puszczał od nowa, więc może polecieć coś co leciało godzinę wcześniej.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Carnagge: nie używałem parę lat, ale z tego co pamiętam Winamp miał opcję usuwania zagranych piosenek. Sprawdź w ustawieniach.

 

When you dream, there are no rules - people can fly, anything can happen.

Blog o modzie męskiej - emodini.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności