Skocz do zawartości

firma


d4b

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mam pytanko pracuje sobie w oparciu o umowy zlecenie w pewnej firmie nie zwiazanej z branza IT.

Chcialbym zalozyc firme w branzy IT i tu moje pytanie.

Jak to zrobic zeby bylo najlatwiej i najtaniej na poczatek?

Pozdrawiam

Remember to brush your teeth !
tworzenie stron w rozsądnej cenie oraz biuro rachunkowe poznań.

Nie masz jak dojechać? Wynajmij limuzynę w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Mam pytanko pracuje sobie w oparciu o umowy zlecenie w pewnej firmie nie zwiazanej z branza IT.

Chcialbym zalozyc firme w branzy IT i tu moje pytanie.

Jak to zrobic zeby bylo najlatwiej i najtaniej na poczatek?

Pozdrawiam

Najlepiej chyba zajrzeć do Twojego urzędu miasta i tam zapytać o jakieś aktualne 'promocje'.

Mówi się chyba o zwolnieniu z 50% ZUS-u dla nowo zakładanych firm, kiedyś w gminach o dużym bezrobociu zwalniali chyba zupełnie na pół roku.

Pytaj tam.

Szy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jak sie ma male obroty to korzystniej jest

pracowac na umowe niz zakladac wlasna firme...

Kupa papierkowej roboty, wiecej na glowie...

trzeba oddawac pieniazki do zusu.. itp..

Najlepiej popytaj w urzedach i znajomych oraz

POLICZ sobie dokladnie, wkoncu pracuje sie

po to zeby kasy bylo wiecej,

a nie po to zeby miec firme i tyrac pozniej na zus...

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem czy wydatki takie duże jęśli załatwisz sprawę z zusem w sensowny sposób to nie jest źle....papierkowa robota...a od czego są biura rachunkowe jak masz niedużo faktur np 10-15 to koszt księgowej to 150zł brutto i zero papierkowej pracy. Czyli koszta miesięczne to

150 zdrowotne

150 ksiegowa

150 Internet (np neostrada)

-----

450 zł

A jak masz płacić zus to na początku będzie ci bardzo ciężko...i wtedy to trzeba się zastanowić.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj kreatywną księgową powie ci jak płacić np 5 dni/miesiąć zusu tylko 8)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byles kiedys przez kilka dni swoim szefem (tzn. wlascicielem firmy). I mimo tego ze jestem studentem i powinienem byc zwolniony z zusu to musialem placic calosc bo prowadze dzialalnosc gospodarcza. Jesli oprocz tego pracujesz gdzies to z tego co wiem to priorytet placenia zusu ma twoja dzialalnosc choc ponoc istnieje mozliwosc podzielenia zusu na pol - pol twoj pracodawca pol ty za dzialalnosc.

słownik informatyczny ... aby wiedzieć więcej

(łac. Oxygene - tlen) Tlen był jest i będzie bo tlen jest wszędzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli oprocz tego pracujesz gdzies to z tego co wiem to priorytet placenia zusu ma twoja dzialalnosc choc ponoc istnieje mozliwosc podzielenia zusu na pol - pol twoj pracodawca pol ty za dzialalnosc.

Hmmm nie wiem skąd wiesz ale ja właśnie tak mam i zusu nie płacę tylko ubezpieczenie zdrowotne...

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w urzedzie miasta byl taki smieszny pokoik zusu gdzie siedziala bardzo brzydka pani i powiedziala ze jako student pracujacy na umowe zlecenie bede i tak musial placic 100% stawke zus :)

Remember to brush your teeth !
tworzenie stron w rozsądnej cenie oraz biuro rachunkowe poznań.

Nie masz jak dojechać? Wynajmij limuzynę w Poznaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności