Skocz do zawartości

Zakaz pozycjonowania w niedzielę :D


nrm

Rekomendowane odpowiedzi

heh juz widze te wyrastajace jak grzyby po deszczy niedzielne mieliny gdzie biedny, skacowany człowiek biedzie mógł sobie kupic soczek albo kefirek po sobotnich wojażach w cenie o jakies 200% wyższej niz normalna :P

chyba mam deja vu

Sens stawiania precli jest taki że jak Google da nam bana na domenę do której linkujemy to będą musieli nam oddać samolot.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak LPR to hipokryci jakich mało. Jeden dzień i podlizują się Kościołowi chcąc zakazu pracy w niedziele a także [ https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3508658.html ] chcą wprowadzić karę śmierci, z którą Kościół nigdy sie nie zgadzał. Pomijając czy kara śmierci jest słuszna czy nie to jednak takich ludzie nie znoszę.

Co to za ludzie :/. Widać; sondaże dają im ok 1% poparcia to wszystko chcą zrobić byleby tylko zyskać poparcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z ta kara śmierci to dobrze wiedzą co robią bo:

- ogromny % polakow jest ZA (prawdziwi polscy katole)

- jednoczesnie NIE DA sie jej wprowadzic w cywilizowanym panstwie unii europejskiej.

No i oni dobrze wiedza, ze zrobic tego sie nie da a pare % poparcia zawsze sie przyda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i dopuszcza (jest przykazanie nie zabijaj, a dopuszcza zabijanie ;) jak ja lubie te jednoznaczności w Kościele :D)

Znalazłem fragment z KKK:

"Kiedy tożsamość i odpowiedzialność winowajcy są w pełni udowodnione, tradycyjne nauczanie Kościoła nie wyklucza zastosowania kary śmierci, jeśli jest ona jedynym dostępnym sposobem skutecznej ochrony ludzkiego życia przed niesprawiedliwym napastnikiem" (KKK par. 2267)

A w tym przypadku zawsze jest jeszcze dożywocie. Pozatym ja nie lubię się wypowiadać na takie tematy, a na każdym spotkaniu, rozmowa o polityce i Kościele zwiastuje jej koniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwny róznym zakazom, nakazom i tak bede robił jak mi sie podoba.

Ale w tym coś jest

Ta ustawa z pewnością postawi naszą gospodarkę na nogi
Jak myślicie kogo to najbardziej zaboli? Hipermarkety. A które hipermarkety można zaliczyc do polskiej gospodarki?

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności