Skocz do zawartości

Gwiezdne wojny.


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

Czarny jak czarny ale ta nowa lasia , skąd u niej moc ?? :D Jeszcze wyjdzie, że Luke machnął na boku córeczkę ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kylo Ren niestety spalił się już w pierwszym filmie, cieżko będzie zbudować z niego mocnego "złego". Vader jest jednak ponadczasowy. Ma podobno powstać jakiś dodatkowy film czy serial z Vaderem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie skopiowali żywcem fabuły z poprzednich części to by 7 może i była dobrym filmem, a tak nawet jak na Gwiezdne Wojny jest filmem przeciętnym. Niestety, ale dobre GW skończyły się na części 6. To co teraz będzie serwował Disney, Gwiezdne Wojny będzie tylko przypominać z nazwy.

Blog o optymalizacji i projektowaniu stron internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Jeszcze wyjdzie, że Luke machnął na boku córeczkę ;)

 

A oficjalnie miał?

 

Jak na Disneya - uważam, że nowa część jest super. Spodziewałem się jakiś hord jajrjarbingsów - maskotek do szybkiej sprzedaż w miliardach sztuk. Zrobili tą część w klimacie pierwszych części - lekka, przyjemna, rodzinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ten film to porażka roku. Początek zapowiadał się nieźle (klimatycznie, ciekawy czarny charakter), a im dalej tym gorzej... odgrzewany kotlet nie wnoszący nic nowego, bezbarwne nowe postacie i czarny charakter, który.... okazał się cienkim bolkiem. Jedynie widok Luka na sam koniec dał promyk nadziei, że może dalsze części będą lepsze.

Polecam usługi ślubne we Wrocławiu: https://www.goodchoice.com.pl/

Profesjonalny kurs wizażu: https://lalabeautyacademy.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusem nowego filmu jest zastosowanie tradycyjnych efektów, CGI jest jako uzupełnienie. CGI ma to do siebie że na początku robi wrażenie ale szybko zaczyna zauważać się sztuczność. Na części 1, 2 i 3 patrzy się jak na film animowany. 

Drugi plus to początek filmu - klimat i mocne wejście Kylo Rena, ostatnia dobra scena z nim.

Minusy: żenujące kopiowanie pierwszej trylogii (Gwiazda Smierci-StarKiller,Tatooine -  Jakku itd) oraz niedorzeczności albo brak logiki w scenariuszu. Zobaczymy co dalej zrobią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności