Skocz do zawartości

[Wykonam] Copywriter - Zwiększ czas wizyty na Twojej stronie o 400% --- Faktura VAT


Gość cisu80

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj!


 


Nazywam się Paweł Cisek i jestem copywriterem, który chciałby Ci pokazać jak wielką moc mają słowa.


 


Te 400% z nagłówka, to nie jest jedynie pusty slogan i wartość wzięta z chmur. Niedawno założyłem bloga na którym umieściłem testowo kilka artykułów. Pierwszy z tekstów nie budził większego zainteresowania i wizyty na stronie trwały zaledwie kilka sekund, często poniżej 10-15. Wszystko zmieniło się po dodaniu kilku prostych zmian w artykułach średni czas wizyt wydłużył się do ponad 4 minut na jednego użytkownika. To świetny wynik, gdyż daje to nawet więcej niż te 400%!


 


Nie chodzi mi o to, żeby się chwalić, ale pokazać Ci, że SŁOWA MAJĄ MOC! Grzechem byłoby tego nie wykorzystać, tym bardziej w erze content marketingu.  


 


Na rynku działam od kilku lat i przez cały ten czas obsłużyłem setki klientów, zarówno firmowych, jak i prywatnych. To daje ogrom doświadczenia nie tylko w kwestii samego pisania, ale także szybkiego wyszukiwania kluczowych informacji.


 


Piszę teksty:

 


  • na strony www/blogi
  • opisy produktów
  • opisy do katalogów
  • oferty sprzedażowe

Oczywiście na wszystkie usługi wystawiam fakturę VAT. 


 


Kontakt:  pawel@writeo.pl


 


Zapraszam do kontaktu           :good: 


Paweł Cisek


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności