Skocz do zawartości

Wysyłanie smsów ze strony www


smx

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najlepiej (i najtaniej) wysyłać smsy z powiadomieniami ze strony www (skrypt PHP). Chcę zrobić niekomercyjny klasowy powiadamiacz dla rodziców i szukam jakiegoś optymalnego rozwiązania. np. na Linuxpl jest 24.60 PLN za 200 smsów, co wydaje mi się trochę drogo, ponieważ za jednym razem będę wywyłać paczkę 30-50 smsów np. dwa razy w tygodniu.

Czy znacie jakieś korzystniejsze rozwiązanie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Ciebie to chyba lepiej promosms.com, możesz doładowywać tak jak prepaid zamiast abonamentu, a sms i tak wyjdzie taniej - 6gr

Używam i jest spoko, jakbyś się zdecydował i chciał podpiąc z mojego refa daj znać pw

 

 

Najlepszy portal branży gier liczbowych Lotto to: Wyniki Lotto NET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś - takie ilości - ogarnia się przez telefon.. Nigdzie nie wyjdzie taniej. Android/Win pozwala na zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania, które wyśle treść do wszystkich z listy.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla Ciebie to chyba lepiej promosms.com, możesz doładowywać tak jak prepaid zamiast abonamentu, a sms i tak wyjdzie taniej - 6gr

Używam i jest spoko, jakbyś się zdecydował i chciał podpiąc z mojego refa daj znać pw

 

Nie logowałem się / rejstrowałem mają dobrze opisane API ?

 

 

Takie coś - takie ilości - ogarnia się przez telefon.. Nigdzie nie wyjdzie taniej. Android/Win pozwala na zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania, które wyśle treść do wszystkich z listy.

 

Możesz coś podpowiedzieć ? Jaka apka i w jaki sposób będzie komunikowała się ze skryptem php ?

Robimy nadruki na kubkach, poduszkach i innych gadżetach - alenadruk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie coś - takie ilości - ogarnia się przez telefon.. Nigdzie nie wyjdzie taniej. Android/Win pozwala na zainstalowanie odpowiedniego oprogramowania, które wyśle treść do wszystkich z listy.

 

Masz rację, ale w moim przypadku to serwerowa aplikacja sprawdza komunikaty w dzienniku elektronicznym a jeśli pojawią się nowe wiadomości, wysyła rodzicom powiadomienie  smsem. Myślałem też o jakim innym rozwiązaniu: raspberryPi wysyłający smsy z aplikacji, uprzednio odpytując serwer czy są jakieś nowe wiadomości. Ale chyba musiłbym podpiąć do niego jakiś telefon z kartą pre-paid. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj masz wtyczkę na androida https://smsgateway.me/plus kod PHP bardzo prosta obsługa, u mnie już dwa telefony na tym są do wysyłania SMS. Nie raz nie działa im serwis ale 50-60 SMS spokojnie dasz radę :)

Jeszcze są jakieś inne aplikacje co sprawdzają maile i na podstawie tych maili wysyła smsy.

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie logowałem się / rejstrowałem mają dobrze opisane API ?

 

Nie pamiętam, ale jeśli nie miałem najmniejszych problemów to chyba tak ;)

 

 

Faktycznie API podpiełem w 5 minut, działa jak ta lala :) dzięki przyda się w prywatnym powiadamiaczu.

Robimy nadruki na kubkach, poduszkach i innych gadżetach - alenadruk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności