Skocz do zawartości

Portal czy XXX serwisów?


novy*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jak sądzicie, lepiej zrobić coś a'la portal (wp onet....) Główna strona i stronki "podpiete" do niej, wszystko zgrane jako cząstka głównej domeny, czy lepiej wykonać XXX serwisów tematycznych nie powiązanych ze sobą, poprostu jako samodzielne stronki.

Z góry dziekuję za sugestie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej duzy portal gdy:

- masz uzbierane PR7, mase linkow, utrzymuje sie od kilku lat.

- wtedy nie musisz nic pozycjonowac, robisz nowy dzial i sam sie pozycjonuje

Lepiej maly portal gdy:

- nie masz tylu linkow

- chcesz w miare szybko zebrac traffic

- pozycjonujesz kazda strone z osobna i mozesz dogonic w wynikach duze portale

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@normanos

Narazie aż tyle czasu nie mam :D Zbyt dużo planów sobie narobiłem, popSZeczka wysoko wisi, chce ją chociaż złapać zębami bo przeskoczyć to z wielkim fartem....

@AQQry

Tak portal wielotematyczny, identyczny mechanizm jak wymienione wp. itd. Glowna stronka, wyszukiwarka, rozrywka, polityka itd.

@intruder2600

Czyli jednoznacznie mam rozumieć, że "schemat" portalowy mam zastosować.

Dwie strony z subdomen tej głównej mają pr 4 i wysokie pozycje na wiele fraz, glowna ma pr 3 ale aktualnie jest na niej jedynie "." Stronki dodane do kilkunastu katalogów (max 100), więc jeszcze idzie podbic. Do pr 7 to jeszcze troche drogi zostało :( Domena ma ok 1,5 roczku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebus86

Zle mnie zrozumiałeś, albo się nie wyspałeś :D Ja nie chce konkurować z wp itd. To jest niemożliwe. Chce trafić do jakiegoś grona odbiorców, ale na mniejszą skalę, oczywiście chciałbym mieć pozycje jak wp i podobne, ale już była arena i pol.. (nie pamietam tego drugiego teraz ale coś na "p" było). O ile pamietam jedno dostało od sponsora 1.000.000 lub coś podobnego na rozwój i przetrfało chyba niecały roczek?

EDYTA: To drugie to był chyba portal.pl. (teraz konkurencja dla wp.pl, niszczy traffic wp)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności