Skocz do zawartości

Skrypt forum


kozak222

Rekomendowane odpowiedzi

Hi,

Ostatnio sprawdzałem chyba wszystkie skrypty forum jakie są dostępne.

Pozostał mi dylemat :| Mam dwa skrypty i nie wiem na który się zdecydować. Możecie coś zasugerować?

- MyBB ( community.mybboard.net )

- phpBB ( www.phpbb.com/phpBB/ )

phpBB z polskim językiem bez śmieci od przemo. MyBB ma wbudowaną opcję Lite a w phpBB tego nie widze.

MyBB jest mało znane i to mnie troche martwi / phpBB jest baaardzo znane i mechanizm obsługi jest juz oklepany, znany. Sam nie wiem. Pomóżcie :]

Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą, gołe phpbb ma bardzo ograniczoną funkcjonalność i czuje sie, że przydało by się troche udogodnień. Swoje forum postawiłem najpierw na gołym phpbb ale by dostosować forum do potrzeb użytkowników trzeba instalować modyfikacje co jest czasochłonne i często ryzykowne, w przemo wszystko jest wbudowane, wyłączamy i włączamy odpowiednie funkcje, mnóstwo możliwości konfiguracji.

Przy większym forum również obciążenie bazy danych ma znaczenie dlatego polecam przemo.

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności