Skocz do zawartości

Jak to jest z tymi linkami


bojownik

Rekomendowane odpowiedzi

Ja sie podkleje szukalem i nie znalazlem :pisze:

jade teraz na systemach wymiany linkow plus - teraz chce na kazda fraze dodac sie do katalogow powiedzmy 1000

i powiedzmy 20 fraz to wyjdzie po 50 linkow na dana fraze z katalogow

czy przyda sie to - cos czy raczej - za mala ilosc i sie nie bawic i jechac nadal na samych systemach wymiany - strone pozycjonuje jedna dla siebie amatorsko

czyli reasumujac dojdzie 1000 linkow wchodzacych na moja strona z 20 ruznymi frazami wiec po 50 link na kazda fraze przyda sie nie przyda ?:) zawracac glowe bo jak ma nic nie pomuc to szkoda czasu i meczyc punkty w tych systemach

o zapleczu czytalem ale to niee dlamnie to dla ludzi co zyja z tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam

Tak myśle i myśle (pewnie powiecie, że myslenie nie jest moją mocną stroną :pisze: ) i... wnioski jakie nasuwają mi się są następujące:

1. Przyłożenie linka do storny pozycjonowanej powoduje wzrost PR + pozycja

2. Link wychodzący ze ztrony osłabia wartość linków wychodzących (moc)

i w końcu 3 - dla osób które uważają ze link wychodzący nie osłabia pozycji:

3. Sytuacja powinna mieć miejsce przy dobrym linkowaniu wewnętrznym strony. Otórz wg pkt. 2 osłabia się również moc linków wewnętrznych (jeśli jest dużo linków wychodzących) a to już może doprowadzić do osłabienia pozycji (chyba, że linki wewnętrzne mają sie nijak do linków wychodzących).

1. Bledne zalozenie w wiekszosci. Przylozony link musi miec odpowiedni anchor tekst, takze moc i najwazniejsze zalozenie w przypadku wzrostu PR dzieki linkowi - strona musi miec jakies PR lub wyzsze od naszego. Co takze nie daje gwarancji wzrostu PR.

2,3. Google inaczej traktuje linki wewnetrze i wychodzace wiec dopoki nie zrobisz testow i nie dowiedziesz tego nie wysuwaj takich teorii.

Cale to zamieszanie jest nie potrzebne, choc bys mial racje powiedz jak marne ma to znaczenie dla pozycji wsrod ponad 100 innych duzo wazniejszych czynnikow, ktore G bierze pod uwage?

Zrob wasc jakies testy nikt tego za Ciebie nie zrobi. Moim zdaniem nie ma sobie czym zawracac glowy, sa wazniejsze rzeczy!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cale to zamieszanie jest nie potrzebne, choc bys mial racje powiedz jak marne ma to znaczenie dla pozycji wsrod ponad 100 innych duzo wazniejszych czynnikow, ktore G bierze pod uwage?

Jest takie stare przysłowie.

Ziarnko do ziarnka a uzbiera sie miarka :D

Testów nie robiłem, są to tylko moje czysto teoretyczne wywody. Miałem nadzieje, że może ktoś powie mi coś więcej na ten temat. Ale to jest już nie ważne.

Odgrzewam temat, bo chciałem zapytac jeszcze raz o wzajemne linkowanie.

Prosze się już nie sugerować poprzednimi pytaniami.

Moje pytanie brzmi, jak efektywnie linkować zaplecze?

Jaki schemat?

Czy OPISANY TU PRZYKŁAD 3 i 4 można uznać za odpowieni i efektywny?

Dziękuje

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności