Skocz do zawartości

Opinie użytkowników o produkcie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam następujące pytanie. Posiadam sklep internetowy i mam coraz więcej opinii oto jeden z produktów:

https://www.cosdlazdrowia.pl/witaminy-i-mineraly/szalwia-hiszpanska-1000g/produkt-154#opinia-o-produkcie

Ma obecnie 66 opinii (są na dole strony) Są one w skrypcie i trzeba za każdym razem przewijać, bo jest stronicowanie.

 

Jak to się ma do pozycjonowania na długi ogon??

 

Czy warto przebudować sklep.

 

opcja 1

Pierwszy mój pomysł jest taki aby stronę z opiniami zrobić osobną:

https://nazwa-sklepu.pl/opinie-o-nazwa-produktu/

jako nowa podstrona??

 

opcja 2 

WYŚWIETLIĆ WSZYTKIE OPINIE STRONA SIĘ ZROBI NIECO DŁUGA.

 

Zależy mi na tym kontekście bo ludzie piszą te opinie i dzięki temu mogę polepszyć wyniki wyszukiwania.

 

Czy może polecicie coś innego?

 

Coś dla zdrowia - miejsce zdrowej żywności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie zależy Ci by użytkownicy widzieli co znajduje się pod komentarzami to proponujęp przedłużenie listy komentarzy np. do 50,

 

Artykuły na blogach o dużej liczbie komentarzy są wyżej ocenianie (wyżej w wynikach) - nie będę się tu rozpisywał dlaczego tak się dzieje, ale jeśli dla blogów, które raczej nie stosują paginacji komentarzy dobrze się to sprawuje, to stawiałbym na podobną reakcja w przypadku sklepu, zwłaszcza, że w Twoim przypadku Google nie widzi komentarzy z paginacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę taką opcję: koniecznie wczytaj wszystkie komentarze tak, by były w źródle strony. Możesz je wyświetlić wszystkie, a jeśli boisz się, że strona będzie za długa, to po prostu daj przyciski odsłaniające kolejne komentarze (jquery najprostsze funkcje) - koniecznie muszą być w źródle  - wczytywanie ajaxem odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności