Skocz do zawartości

Czemu nikt nie ma ochoty wymienić się linkami?


Gandi

Rekomendowane odpowiedzi

 

Myślę, że taka wymiana, jaką proponuję, byłaby super. 

 

Nie rozumiem autora tematu i jego oburzenia. Jeśli oferta nikogo nie interesuje to znaczy zła oferta i nic więcej.

 

 

A ja nie rozumiem, dlaczego na normalnie postawione pytanie unosisz. Facet nie wie, normalnie pyta, a Ty jako dodatkowo moderator powinieneś się wykazać większą cierpliwością. Pije do tego, bo to już któryś temat z kolei, dawniej to jak ktoś nie miał wiedzy o podstawach to mógł tu dostać odpowiedź, teraz głównie zjebę.

 

Do autora tematu:

 

- Wymiana linkami się nie opłaca ani Tobie, ani Twojemu partnerowi, bo zawsze któraś strona na tym traci. Dwa - poczytałem posty, widać że nie masz wiedzy nt. linkowania. Poczytaj wskazówki dla webmasterów, trochę poradników tu na forum - chcesz stosować metody nieaktualne, które mogą Ci bardziej zaszkodzić niż pomóc.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem,......

 

Jak nie rozumiesz to tobie wytłumaczę ( nie musisz cytować 2 poziomy wystarczyło cześć tekstu tak jak wyżej).

 

Jest oferta, nikogo ta oferta nie interesuje. Autor oferty nie wie czemu tak jest. Jest tak temu bo oferta jest złe skonstruowana.  To są podstawowa wiedza potrzebna nawet do wystawienia oferty na Allegro. 

Opcja jest zero jedynkowa lub ktoś umie skroić ofertę lub nie. ten co umie potrafi sprzedać od martwego osła uszy. Ten kto nie umie nie sprzeda nawet towar po dumpingowej cenie. 

Jeśli myślisz, że za chwile na forum ktoś zrobi jemu wykład z technik sprzedażowych, to mylisz się, Wskazano czemu oferta nikogo nie zainteresowała dość jednoznacznie nie tylko ja to napisałem. 

 

Mam nadzieje, że wytłumaczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, Max, ja rozumiem. Świetnie rozumiem. Tylko, że ja handlowiec, wiesz, ofert to ja ślę 15-20 dziennie i jeśli piszesz mi, że oferta to opcja zero jedynkowa (rozumiem, że są tylko złe i dobre oferty według Ciebie?) to mi się śmiać chce :)

 

Ale nie o tym temat, robi się EOT.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mi się śmiać chce

 

Tak ja uważam ktoś umie to robić lub nie, Pierwsza kategoria dzieli się na tych co robią to lepiej lub gorzej. Jak już pośmiałeś się to możemy skończyć dyskusję na temat technik sprzedażowych.

p.s  

wiesz, ofert to ja ślę 15-20 dziennie

 

świetnie, ale to co napisałeś do autora to w mojej ocenie nic więcej jak rozwiniecie tezy "ta oferta jest złe skonstruowana"

 

Dwa - poczytałem posty, widać że nie masz wiedzy nt. linkowania. Poczytaj wskazówki dla webmasterów,

 

A w tym przypadku uwierz mi wiele się uśmiało. W wskazówkach dla webmasterów jest prosto studnia wiedzy na temat linkowania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź jest prozaiczna. Ci co się na tym znają i robią tę akurat branże uważaj taką wymianę za bezcelową. Osoby "trochę wtajemniczone" naczytał się o zwierzaczkach (tym bardziej o site wide link) i się boją wymieniać. 

ban za multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiesz, ofert to ja ślę 15-20 dziennie

 

Wymiernikiem sukcesu nie jest to ile ich wyślesz a to ile się z nich sprzeda.

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Zasadniczo rozumiem, przecież to już zostało napisane, natomiast nie rozwinięte.

Może zadam pytanie inaczej: A co mógłbym zrobić aby ta oferta była dobra.

 

Nie rozumiem czemu podchodzicie do tego stricte seowo. To tylko połowa tematu. Reszta to marketing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności