Skocz do zawartości

Kupowanie linków na allegro


Kuzyn Horhe

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądając allegro trafiłem na aukcje allegro.pl/item118604088_hit_link_pozycjonacy_pr_7_na_miesiac.html , jakoś od razu wiedziałem, że koleś oszukuje więc tylko się uśmiałem, bo kto kupi coś takiego :)

A jednak. Dziś patrzę,a tu 75zł! Czy Ci ludzie w ogóle nie patrzą co kupują? Przecież jak można być tak głupim (bez urazy), ale toplista z 6 stronami ma mieć PR7!

Zastanawiająca ilość linków :( chyba też nie przekonuje (pewnie nikt z kupujących nie sprawdził, na co wydaje kilkadziesiąt złotych)

Google | Yahoo! | AllTheWeb | AltaVista | MSN

6380 | 14 | 0 | 13 | 2

I w sumie nie wiem, czy mam się śmiać, czy płakać, bo jak ktoś bez sprawdzenia kupuje linki i wierzy w to co mu ktoś napisze to ma to czego chciał.

PS. Ja tam konta na allegro nie mam i nie wiem jak to zgłosić, ale ktoś jednak mógłby napisać, bo jednak sporo pieniędzy ludzie wtopią

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do supportu zobaczymy jak szybko zareagują i czy wogóle zrozumieją to o czym im się mówi :/ a żeby było śmieszniej to jedna z tych osób która licytuje jest mi znajoma :] w sumie to mi jej nie szkoda, ale pozostałych ludzi owszem bo są wprowadzani w bład.

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a pamiętasz może takie jajca w home.pl a potem chyba też w Onecie?

ze konto takie to a takie e-mail dożywotnio za 150 zł

ciekawe czy to pic czy nie

Co masz na myśli pisząc "pic"? Nie wiem jak miał to rozwiązane onet, ale w home było tak, że kupując konto email można było zapłacić jednorazowo, tzw. opłatę wieczystą i od tego czasu korzystać już bez żadnych dodatkowych dopłat. Oczywiście wszystkie zmiany, nowości, zwiększenia pojemności obejmują te konta wykupione wieczyście.

"Dożywotnie" konto email to jednak trochę co innego niż "dożywotnie" utrzymanie PR :blush:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allegro.pl/item118604088_hit_link_pozycjonacy_pr_7_na_miesiac.html

koleś już zakończył aukcję

ciekawe tylko czy odwołał oferty czy nie.

chyba się przestraszył :blush:

Kapsel Heinekena

Fajny kubek, fajne kubki i może coś jeszcze

Kubki reklamowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh https://66.249.93.104/search?num=100&hl...pl/&spell=1

a tak przy okazji to gdyby ten PR był prawdziwy to bym załował ze nie zdarzyłem wziac udziału w aukcji... link z PR 7 na miesiac za 20zł o_O

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh https://66.249.93.104/search?num=100&hl...pl/&spell=1

a tak przy okazji to gdyby ten PR był prawdziwy to bym załował ze nie zdarzyłem wziac udziału w aukcji... link z PR 7 na miesiac za 20zł o_O

Nie rozumiem, albo jestem ignorantem.więc niech mi ktoś wytłumaczu do czego służy link z PR7 wykupiony na miesiąc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, albo jestem ignorantem.więc niech mi ktoś wytłumaczu do czego służy link z PR7 wykupiony na miesiąc?

Miałem na myśli cenę za miesiąc, link można kupić na kilka lat.

U kobiety ważniejsze są oczy niż piersi - kobieta bez oczu wygląda gorzej.

 

Polecam montaż anten legionowo - najlepszy montaż i serwis anten.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, albo jestem ignorantem.więc niech mi ktoś wytłumaczu do czego służy link z PR7 wykupiony na miesiąc?

bedziesz trendy :) , bedzie mozna sie pochwalić przed inymi ze mam link na pr 7

Miałem na myśli cenę za miesiąc, link można kupić na kilka lat.

Tak na kilka lat a po nastepnym updejcie pr strona dostnie 4 i zonk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności