Skocz do zawartości

Kupowanie linków na allegro


Kuzyn Horhe

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj znalazłem coś takiego:

allegro.pl/item118464512_1xpr7_10xpr6_80xpr5_na_zawsze_gratis_.html

jak dla mnie znowu podejrzana sprawa gość sprzedaje kota w worku nie podaje gdzie zamierza te linki dodać, pozatym wyglada że to będą poprostu zwykłe katalogi :]

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że padnę. Komentarz po tej aukcji:

W trakcie aukcji okazało się, że kwestia jakości linku pozycjonującego jest dyskusyjna. Aukcię zakończono nie narażając kupujących na ryzyko. Właśnie w takich sytuacjach poznaje się uczciwość sprzedawcy. 100% profesjonalizu. POLECAM !!

Szkoda słów :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda słów :/

A ja jestem w stanie to zrozumieć przecież Kupujacy nic teraz nie płaci, a może zarobić pozytywny komentarz.

Jak by wystawił nega to pewnie i taki komentarz sam by dostał. Myśle że chyba niema co wiecej reagować na tego typu aukcje jak ktoś chce być oszukiwany to jego sprawa. W końcu nie wiedza tez kosztuje.

PZDR

Tu miała być sygnatura...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie kupowania linkow ;)

kupilem jakis czas temu 2 linki na 3 miesiace na stronie z pr6 --- strona po updacie, ktory nastapil kilka tygodni po zakupie ma pr4 , a takich jak ja bylo conajmniej kilkadziesiat...

Najwazniejsza zasada w tym przypadku - Ucz sie na bledach, jesli nie masz czasu czytac forum. ;)

adresu strony nie podam... :)

BIŻUTERIA ? doskonała na prezent

NAJTANSZE Vouchery Adwords - wiadomosc na gg 4649106 lub na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności